Adam Małysz

i

Autor: SE Adam Małysz

Znamy szczegóły

Adam Małysz przeżył duże rozczarowanie. Bolesna porażka, już szuka rewanżu

2022-09-22 22:16

Adam Małysz nie boi się próbowania różnych sportów. Choć znany jest przede wszystkim ze skoków narciarskich, to w przeszłości "Orzeł z Wisły" próbował swoich sił w rajdach samochodowych czy pokazywał zdjęcia z biegania. Tym razem prezes PZN zdecydował się na piłkę nożną. Na Instagramie pokazał zdjęcie pomeczowe ze spotkania. Tym razem jednak legenda polskiego sportu przeżyła spore rozczarowanie.

Adam Małysz wielokrotnie udowadniał mu, że leży mu na sercu dobro polskiego sportu i to nie tylko skoków narciarskich. Podczas ważnych meczów gier zespołowych "Orzeł z Wisły" chętnie dzieli się zdjęciami sprzed telewizora lub obiektów w kraju. Legendarny skoczek narciarski, a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego, mocno dopingował siatkarzy czy piłkarzy nożnych. Właśnie futbol od zawsze był w obrębie zainteresowań byłego sportowca. Brał udział w charytatywnych meczach, a teraz przyszedł czas na kolejne towarzyskie spotkanie. Nie było jednak taryfy ulgowej. Jak na prawdziwego człowieka sportu przystało, Małysz chciał zrobić wszystko, by wygrać. Tym razem skończyło się rozczarowaniem.

Tak Justyna Żyła spędza wieczór z nowym ukochanym. Namiętne chwile pary, powiedziała, co robili

Adam Małysz grał w piłkę i musiał przeżyć porażkę

W firmach i innych miejscach pracy często gra w piłkę jest dodatkowym benefitem dla zatrudnionych. Wieczorne spotkania futbolowe pomagają nie tylko utrzymać formę, lecz także mocno spajają uczestniczących. Nic więc dziwnego, że taki sposób spędzania czasu pozostaje od lat bardzo modny. Podobnym tropem poszli w PZN. Pracownicy Związku wzięli udział w sparingowym boju ze sztabem kadry w biegach narciarskich.

Krótką relację z tego wydarzenia na Instagramie zamieścił właśnie Adam Małysz. Z jego wpisu można wnioskować, że pozostał po meczu spory niedosyt. Przyzwyczajony przez lata kariery do zwycięstw "Orzeł z Wisły" musiał przełknąć gorycz porażki.

Polscy skoczkowie będą musieli rywalizować z Rosjanami? Skandal w FIS, narciarska federacja znów pokazała swoją słabość

Małysz zapowiedział rewanż

Adam Małysz łatwo jednak się nie poddaje. Tuż po tym jak spotkanie zakończyło się niepowodzeniem jego zespołu, zapowiedział już doprowadzenie do rewanżu. "W ubiegły piątek uczestniczyłem w spotkaniu trenerów klubów z trenerami kadr, podczas którego omówiono wytyczne współpracy i odbyło się szkolenie antydopingowe. Tego dnia PZN zmierzył się także ze sztabem trenerskim i serwisantami biegów narciarskich w meczu towarzyskim. Wynik (2:1) dla kadry. Chyba musimy zorganizować jakiś mecz rewanżowy" - napisał na portalu społecznościowym Małysz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze