Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd

i

Autor: Instagram Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd

Mamy zdjęcie!

Tak Justyna Żyła spędza wieczór z nowym ukochanym. Namiętne chwile pary, powiedziała, co robili

2022-09-22 17:06

Justyna Żyła przeżywa teraz bardzo radosne chwile! Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich, Piotra Żyły, nie przestaje chwalić się nowym związkiem i zdaje się, że jest bardzo szczęśliwa. Teraz na jaw wyszło, co robi z tajemniczym mężczyzną po nocy. Do wszystkiego przyznała się za pośrednictwem mediów społecznościowych!

Justyna Żyła w końcu znalazła miłość! Była ukochana Piotra Żyły, która przez bardzo długi czas szukała nowej relacji po skoczku narciarskim, w końcu znalazła osobę, względem której może dzielić swoje uczucia. Na mediach społecznościowych byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" znalazło się zdjęcie, na którym celebrytka otwarcie chwali się tym, co robiła w nocy z mężczyzną. Można pozazdrościć!

Floyd Mayweather Jr gotowy zarobić fortunę! Chce rewanżu z Conorem McGregorem, pobije się też z YouTuberem

Justyna Żyła znalazła uczucie. Jej relacje miłosne były dość zawiłe

Rozwód między Justyną Żyła a Piotrem Żyłą był wydarzeniem, który budził dość duże kontrowersje w świecie polskiego sportu i show-biznesu. Duża w tym zasługa tego, że nie było to rozstanie pokojowe - Justyna Żyła opowiadała o nieznanych kulisach małżeństwa, wyciągając na widok publiczny problemy, z jakimi zmagało się małżeńśtwo, a także kłóciła się w mediach z nową wybranką swojego byłego męża - Marceliną Ziętek. Okazuje się jednak, że życie uczuciowe byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" się ułożyło, a ona sama znalazła w końcu kogoś, z kim może spędzać udane chwile. Teraz do internetu dostało się zdjęcie, na którym Żyła chwali się tym, co robi z tajemniczym mężczyzną w nocy. Można pozazdrościć! 

David Silva skazany za uderzenie kobiety! Legendarny hiszpański piłkarz do wszystkiego się przyznał

Justyna Żyła chwali się, co robi w nocy ze swoim ukochanym. Można pozazdrościć

Okazuje się, że Justyna Żyła bardzo chętnie spędza czas ze swoim ukochanym, a wieczory z nim spędza oglądając filmy i serwując mu wyjątkowo pięknie przygotowaną kolację. Jak widać, gwiazda jest teraz bardzo szczęśliwe i nic nie zapowiada tego, aby wróciła do swojego wizerunku skandalistki, jak to miało miejsce przed laty.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze