Marina Łuczenko-Szczęsna, Arkadiusz Milik, Agata Sieramska i Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram Marina Łuczenko-Szczęsna, Arkadiusz Milik, Agata Sieramska i Anna Lewandowska

Wystarczyło jedno zdjęcie

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko już nie wytrzymały, gdy Milik pokazał się z dziewczyną. Jednoznaczne komentarze

2022-09-26 15:10

Arkadiusz Milik latem przeniósł się z francuskiej Marsylii do włoskiego Turynu, by tam dumnie reprezentować barwy Juventusu. Wraz z nim do Włoch trafiła ukochana Agata Sieramska. Para pochwaliła się wspólnym szczęściem na Instagramie, publikując fotki z nowego domu. Na takie obrazki błyskawicznie zareagowali fani, ale nie tylko. Od swoich opinii nie powstrzymały się również m.in. Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna

Życie sportowca często wiąże się z wieloma przeprowadzkami podczas kariery. Niektórzy piłkarze szukają wciąż nowych wyzwań i w gronie tym jest chyba Arkadiusz Milik. Choć kibice, trenerzy i działacze Olympique Marsylia cenili umiejętności Polaka, to ten ostatecznie zdecydował się opuścić latem Francję. Reprezentant Polski postawił na powrót do znanej sobie włoskiej Serie A i zasilił szeregi legendarnego Juventusu Turyn. Od początku w barwach "Starej Damy" pokazuje się z dobrej strony i nie ma problemów ze strzelaniem goli. Duża w tym zasługa zapewne szczęścia w życiu prywatnym. Milik związany jest z Agatą Sieramską, znaną w internecie jako "Agatycze". Para już zdążyła znaleźć nowy dom i pochwaliła się tym na Instagramie.

Żenujące zachowanie Grzegorza Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy, żart spodobał się tylko jemu

Arkadiusz Milik z dziewczyną znaleźli nowy dom

W Marsylii Milik mieszkał w imponującej posiadłości z widokiem na miasto oraz bezkres wody. Willę ozdabiał efektowny basen. W Turynie aż takich luksusów zapewne nie będzie, ale włoski styl nie powinien odbiegać francuskiemu sposobowi wykańczania mieszkań. Tym bardziej, że Milik w nowym gniazdku osiadł wraz z ukochaną, co tylko doda mu otuchy w trudniejszych chwilach, które w życiu piłkarza są normą.

Para na Instagramie pokazała dwa zdjęcia z nowego mieszkania i po uśmiechach należy wnioskować, że oboje są bardzo szczęśliwi z owocnych poszukiwań nowego lokum. Na drugiej fotografii zakochani mocno się przytulają. Na takie obrazki szybko zareagowali znani ludzie w Polsce, w tym żony innych polskich piłkarzy - Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Zbigniew Boniek obudził się po meczu i zarzucił to Polakom. Jak on to dostrzegł? To jak fatamorgana

Komentarze pod zdjęciem Milika z dziewczyną

i

Autor: Instagram Komentarze pod zdjęciem Milika z dziewczyną

Lawina komentarzy pod zdjęciem Milika

Jako reprezentant Polski w piłce nożnej Arkadiusz Milik przyciąga ogromną uwagę kibiców i każdy jego post spotyka się z wieloma opiniami fanów. Pod fotką z ukochaną, którą opisał "Wreszcie w nowym domu z moją Agatą", pojawiły się komentarze życzące parze dużo szczęścia. "Czad" - napisała Anna Lewandowska, dodając przy tym emotikonę z sercami zamiast oczu. "No i super" - dodała Marina, której mąż Wojciech Szczęsny również gra dla Juventusu Turyn. Sama Agata Sieramska pod zdjęciami na profilu wybranka serca dodała komentarz złożony z emotikony serduszka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze