Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Krycha, uspokój się!

Żenujące zachowanie Grzegorza Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy, żart spodobał się tylko jemu

2022-09-26 13:08

Grzegorz Krychowiak to jest zgrywus. Na boisku nie do końca ostatnio idzie jak trzeba, ale poza nim piłkarz pozostaje w formie „wybitnej”. Jego wspaniałe żarty z pewnością jemu samemu się podobają, ale problem jest jeden. Poza nim nikt się z nich nie śmieje. O co chodzi? Otóż po meczu Walia – Polska w Cardiff dziennikarze, którzy długo oczekiwali na piłkarzy, w końcu doczekali się Roberta Lewandowskiego. Kapitan mówił chętnie, rzeczowo, jak na najważniejszą osobę w drużynie przystało. Ale dobrą atmosferę zepsuł Krychowiak. Zresztą nie tylko on - pisze w swoim felietonie Przemysław Ofiara z działu sportowego "Super Expressu".

Krychowiak do dziennikarzy: Chciałem porozmawiać, ale jesteście zajęci

Po chwili niczym tajemniczy Don Pedro zza winkla wyłonił się Krychowiak, który przechodząc rzucił tylko niedbale: „Chciałem z wami porozmawiać, ale jesteście zajęci”. Po chwili był już w autokarze, podobnie jak większość kadrowiczów (poza Wojciechem Szczęsnym, który wrócił do strefy wywiadów). Rozmów odmówili również m.in. Kamil Glik, czy Arkadiusz Milik, który skrywając głowę w kapturze, jakby obrażony na cały świat, uciekł do autokaru.

Brutalnie uderzono w Grzegorza Krychowiaka. Tak dobitnej oceny dawno nie było, mogło zaboleć

Nie wiem, czy piłkarze sobie zdają z tego sprawę, ale dziennikarze nie stoją w strefie wywiadów, bo jest im tam miło, ciepło i przyjemnie, tylko chcą zebrać komentarze dla kibiców, czyli 12 zawodnika reprezentacji. Gwiazdeczkom z reprezentacji za przykład dać można choćby skoczków narciarskich, którzy w strefie wywiadów mimo przenikliwego zimna czekają na pytania. Nawet, jeśli wyniki są gorsze. Piłkarze nasi dotarli natomiast do tego niebezpiecznego momentu, w którym są obrażeni nawet po wygranym meczu. A to już droga w bardzo złą stronę.

Lewandowski GORZKO po meczu z Walią. Nie ma co świętować
Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze