Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Ostra krytyka

Brutalnie uderzono w Grzegorza Krychowiaka. Tak dobitnej oceny dawno nie było, mogło zaboleć

2022-09-26 9:53

Reprezentacja Polski utrzymała się w dywizji A i w kolejnej edycji Ligi Narodów znów będzie grała w elicie. Mimo zwycięstwa z Walią, które dało nam pozostanie wśród najlepszych, wciąż jest wiele znaków zapytania przed nadchodzącym mundialem. Niezmiennie krytykowany jest Grzegorz Krychowiak. Podczas niedzielnego meczu jeden z dziennikarzy pokusił się o bardzo brutalną opinię.

Znów można mieć mieszane uczucia po występach reprezentacji Polski. Po zupełnie nieudanym spotkaniu z Holandią na PGE Narodowym, przyszedł mecz, w którym biało-czerwoni walczyli od pierwszej do ostatniej minuty i w dodatku zdołali wygrać. I to na trudnym terenie w stolicy Walii. Mimo zwycięstwa nie brakuje dużej liczby znaków zapytania wokół kadry Michniewicza.

Jan Tomaszewski bezlitośnie o sztabie szkoleniowym Polski. To zrobili tragicznie, legenda grzmi

Krychowiak ostro skrytykowany. Do tego przyczepił się dziennikarz

Jednym z nich jest pozycja Grzegorza Krychowiaka w kadrze. Według wielu ekspertów i kibiców pomocnik nie powinien występować w podstawowym składzie. Zawodnik ten jest jednym z najczęściej i najmocniej krytykowanych reprezentantów Polski. Choć z Holandią i Walią nie zagrał bardo złych spotkań, nie brakowało negatywnych opinii.

Incydent w szatni reprezentacji Polski. Czesław Michniewicz myślał, że się pali. Spadniesz z krzesła, gdy dowiesz się, co się stało

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?

Dość brutalnie o Krychowiaku wypowiedział się angielski dziennikarz "The Athletic". Tom Williams podczas spotkania umieścił ostry wpis o polskim pomocniku. - Grzegorz Krychowiak za późno został ukarany żółtą kartką za rażące przewinienie polegające na noszeniu koszulki z numerem 10, będąc Grzegorzem Krychowiakiem - napisał dziennikarz.

"Dziesiątka" to w piłce numer szczególny, który kojarzony jest z największymi zawodnikami w historii. Zawodnikami potrafiącymi w pojedynkę zmienić losy spotkania. Uwaga dziennikarza nie może dziwić, bo Krychowiak jest raczej zawodnikiem od "czarnej roboty", a nie wirtuozem. Niemniej to kolejny bolesny komentarz pod adresem pomocnika.

Lewandowski GORZKO po meczu z Walią. Nie ma co świętować
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze