Były gwiazdor Juventusu zmienił się KOMPLETNIE nie do poznania! Co on ze sobą zrobił?! [ZDJĘCIA]

2021-03-02 17:53 md
Gonzalo Higuain
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News Gonzalo Higuain

Gonzalo Higuain jeszcze do niedawna był uważany za jednego z najlepszych napastników w Europie. Po bogatej karierze na Starym Kontynencie postanowił jednak przenieść się za ocean, a konkretnie do Interu Miami. I tam zmienił się nie do poznania! W obecnej stylizacji trudno byłoby go rozpoznać na ulicy wielu fanom, którym przez lata dawał wiele powodów do radości.

Higuain swą bogatą karierę w Europie zaczął pisać w barwach Realu Madryt. Gdy jego czas na Santiago Bernabeu dobiegł końca, rozpoczął obfitą w sukcesy indywidualne i drużynowe przygodę we Włoszech. Najpierw występował w SSC Napoli, następnie zaś był bohaterem niezwykle głośnego transferu do Juventusu. Do swojego CV zdołał jeszcze dopisać występy w dwóch innych wielkich europejskich ekipach - Milanie oraz Chelsea.

Grób Kazimierza Górskiego - ZDJĘCIA

Latem ubiegłego roku podjął zaś decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych i rozpoczęciu przygody w Interze Miami. Wicemistrz świata z reprezentacją Argentyny z 2014 roku zmienił jednak nie tylko kraj i ligę, ale także i swój wygląd. I to całkowicie! W obfitej brodzie i niewielkich włosach na głowie problemy z rozpoznaniem zawodnika mieliby chyba nawet wytrawni sympatycy jego byłych klubów.

Dotychczas Higuain zanotował w Interze Miami dziewięć występów, w których zdobył jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Tomasz Hajto rzucał ku**** na wizji
Najnowsze