Celia Jaunat

i

Autor: Instagram/celiajaunat Celia Krychowiak

Celia Krychowiak chodzi po Warszawie w biustonoszu. Wyznaje, co sądzi o stolicy! [Zdjęcia]

2021-04-28 13:00

Grzegorz Krychowiak to bez cienia wątpliwości jeden z najważniejszych piłkarzy reprezentacji Polski. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa w życiu prywatnym cieszy się natomiast małżeństwem z piękną Celią, której pozwolił już poznać swoją ojczyznę. A co chociażby o polskiej stolicy, Warszawie, sądzi sama wybranka jego serca? Kobieta postanowiła to przekazać, przywdziewając przy tym wyjątkowo skąpą stylizację.

Euro i ukochana

Zbliżają się mistrzostwa Europy. Bardzo istotnym punktem reprezentacji Polski podczas tego turnieju będzie Grzegorz Krychowiak. Selekcjoner Paulo Sousa nie ukrywa, że mocno liczy na wysoką dyspozycję pomocnika Lokomotiwu Moskwa. A ten pokazuje w lidze rosyjskiej, że można żywić względem jego dyspozycji naprawdę dużo nadzieje. Zawodnik spisuje się w barwch moskiewskiego zespołu znakomicie i z tygodnia na tydzień udowadnia, że podczas Euro zdecydowanie może rozdawać swoje karty. Wszyscy mają w pamięciu kapitalną przygodę "Biało-czerwonych" podczas turnieju rozegranego we Francji pięć lat temu. Czy również i teraz będzie nam dane emocjonować się reprezentacją Polski walczącą do końca o awans do najlepszej czwórki turnieju? Odpowiedzi poznamy wkrótce.

Kiedy powrót kibiców na stadiony? Luzowanie obostrzeń potwierdzone, jest konkretna data!

Prywtanie natomiast Grzegorz Krychowiak związany jest ze swoją żoną Celią. Piękna Francuzka często odwiedza także Polskę podążając śladami swojego męża. A co sądzi o naszym kraju? Zakładając odważny strój uchyliła rąbek tajemnicy! Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Traumatyczne rozstanie Przemysława Babiarza z żoną. Ukochana odeszła od niego nagle, bolesne chwile

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze