Powiedziała to wprost

Chorwacka seksbomba poszła na całość. Ivana Knoll złożyła prezydentowi FIFA propozycję nie do odrzucenia

2023-02-16 16:19

Ivana Knoll cieszy się po mundialu niezmiennie dużą popularnością. Chorwatka została okrzyknięta miss ostatnich mistrzostw świata i spija piankę wyjazdu do Kataru. Chorwacka seksbomba nie pozwala o sobie zapomnieć, a ostatnio poszła na całość. Knoll złożyła prezydentowi FIFA, Gianniemu Infantino, propozycję nie do odrzucenia.

Ivana Knoll zrobiła szał na katarskich trybunach już od pierwszego meczu. Chorwacka modelka, która w przeszłości brała udział w konkursach miss, błyskawicznie podbiła serca kibiców. W konserwatywnym kraju, gdzie kobiety muszą ubierać się wedle ściśle określonych wytycznych, stała się swego rodzaju symbolem wolności. Jej odważne kreacje zachwycały na każdym kolejnym meczu, a Chorwacja grała w turnieju do samego końca. Dzięki temu 30-latka zyskała ogromną popularność, którą chce pielęgnować. Nie zamierza rozstawać się ze światem piłki nożnej!

Ivana Knoll poszła na całość. Chorwacka seksbomba złożyła Infantino propozycję nie do odrzucenia

W środowy wieczór Knoll była specjalnym gościem Arsenalu na hitowym meczu Premier League "Kanonierów" z Manchesterem City. Chorwacka piękność pochwaliła się wyjątkowymi chwilami w mediach społecznościowych, ale okazuje się, że może to być początek jej nowej przygody z piłką. Okazuje się, że miss mundialu w Katarze chciałaby związać się z tym sportem na stałe w roli ambasadorki! - Chciałabym zostać ambasadorką FIFA na następne mistrzostwa świata lub klubu, który lubię - wyznała Knoll. Następne mistrzostwa świata odbędą się w 2026 r. w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie, a Chorwatka na co dzień mieszka właśnie w USA. W poniższej galerii zobaczysz najgorętsze zdjęcia Ivany Knoll:

Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?
PKO Ekstraklasa Raport 13.02
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze