Chrobry Głogów - Radomiak Radom TV TRANSMISJA NA ŻYWO 1. Liga: Gdzie obejrzeć Chrobry - Radomiak STREAM ONLINE LIVE 1. Liga: Chrobry - Radomiak w TV Na jakim programie mecz Radomiaka dzisiaj 16.09.2020

2020-09-16 15:36 MD
Radomiak Radom
Autor: Cyfra Sport Miłosz Kozak, Leandro

Chrobry Głogów - Radomiak Radom TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać 1. Liga Chrobry - Radomiak STREAM ONLINE LIVE 1. Liga: Chrobry - Radomiak w TV Na jakim programie mecz Radomiaka dzisiaj 16.09.2020. Czas na kolejne emocje związane z meczami Fortuna 1. Ligi - także w środku tygodnia! W środowy wieczór dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia Chrobrego Głogów z Radomiakiem Radom. 1. Liga: Chrobry - Radomiak LIVE STREAM ONLINE Czy jest TRANSMISJA NA ŻYWO?

CHROBRY - RADOMIAK GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV

Chrobry Głogów w minionym tygodniu odniósł wielki sukces. Na Dolny Śląsk przyjechał bowiem Widzew Łódź i opuścił stadion wręcz skompromitowany - przegrał 0:3. Teraz natomiast głogowian czeka kolejne wyzwanie - domowa potyczka z Radomiakiem Radom. Zespół ten również ma na rozkładzie łodzian, których na inaugurację pierwszoligowych zmagań pokonał 4:1. W ubiegłym sezonie Radomiak otarł się o awans do PKO BP Ekstraklasy, ale ostatecznie musiał uznać w barażach wyższość Warty Poznań, która zwyciężyła w finale 2:0 i dziś to ona występuje w szeregach elity. Radomianom marzy się jednak, aby to, co nie udało się przed rokiem, zrealizowało się w aktualnym sezonie.

CHROBRY GŁOGÓW - RADOMIAK RADOM TRANSMISJA

Mecz Fortuna 1. Ligi pomiędzy Chrobrym Głogów a Radomiakiem Radom rozpocznie się w środę, 16 września o godzinie 19:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Chrobry - Radomiak nie będzie dostępny. STREAM ONLINE w Internecie dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze