Jacek Wójcik

i

Autor: Instagram Jacek Wójcik

Tak po prostu nie można!

Dietetycy złapią się za głowy! To, co je Jacek Wójcik z Królowych Życia, to katastrofa!

2023-09-02 9:07

Jacek Wójcik wielką popularność zdobył dzięki udziałowi w programie „Królowe Życia”. Na antenie TTV regularnie towarzyszy Dagmarze Kaźmierskiej w codziennych perypetiach. Zainteresowanie jego osobą przeniosło się również do sieci. Na jednym z ostatnich materiałów fani mogą zobaczyć sposób odżywiania się celebryty. Jedno jest pewne – dietetycy raczej nie powiedzą o nim dobrego słowa!

Dotychczas Jacek Wójcik słynął raczej ze sportowego trybu życia. Na Instagramie wielokrotnie pojawiały się materiały z treningów celebryty. Nie jest również tajemnicą, że uczestnik programu „Królowe Życia” TTV ma sportową przeszłość. W młodości brał udział w zawodach w podnoszeniu ciężarów. Obca nie jest mu też kulturystyka oraz wszelkiego rodzaju ćwiczenia na siłowni. Tym bardziej zaskakuje, co zaprezentował w przygotowywanych przez siebie daniach na filmie, który podpisał „Siemka wakacyjne potrawy”.

Popek przefarbował włosy na blond! Potężna metamorfoza! Fani nie mogą w to uwierzyć!

Jacek Wójcik i jego dieta

Nie było tym razem kurczaka z ryżem. Nie było dodatkowej porcji białka. Zamiast tego Jacek Wójcik zaprezentował mnóstwo węglowodanów, prostych cukrów i soli. Wszystko dlatego, że chciał pokazać tradycyjne, „babcine” dania. Na pierwszy ogień Wójcik postanowił przygotować ziemniaki (dość dużą ich ilość) ze smażoną cebulą oraz kefirem. Dalej było jeszcze ciekawiej, gdy do gry wszedł chleb.

Aż się przeżegnaliśmy po zobaczeniu, w jakiej formie jest 44-letni Marcin Najman. "El Testosteron" szaleje z żoną na wakacjach

Potrawy Jacka Wójcika na Instagramie

W kolejnych propozycjach na wakacyjne potrawy sprzed lat Jacek Wójcik z „Królowych Życia” poszedł jeszcze dalej. Białe pieczywo, które często jest odradzane przez dietetyków, smarował dość grubo masłem. Później kładł na to biały cukier lub sól. W innych pomysłach na kanapki nie zabrakło marmolady oraz dżemu. Smakowało zapewne wybornie, ale trzeba pamiętać o tym, że dieta powinna być zbilansowana!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze