Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Emocjonalny wywiad

Dziennikarz nie mógł powstrzymać łez w towarzystwie Leo Messiego! Tak zareagował legendarny piłkarz, wielka klasa

2022-10-21 18:57

Lionel Messi od wielu lat jest uważany za piłkarskiego geniusza, którego umiejętności doceniają kibice na całym świecie. Argentyńczyk w 2021 roku po kilkunastu latach spędzonych w Barcelonie postanowił przejść do PSG, gdzie na początku nie spisywał się najlepiej, jednak dla wszystkich fanów futbolu i tak jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej. Podczas wywiadu z Pablo Giraltem doszło do niespodziewanej sytuacji.

We wszystkich topowych ligach Europy rozgrywki nabierają rozpędu przez co już kibice mogą obserwować i podejrzewać między jakimi zespołami rozegra się walka o mistrzostwo kraju. Niebawem będzie przerwa ze względu na zbliżający się najważniejszy turniej piłkarski w 2022 roku, mowa tu o mundialu, który w tym roku wyjątkowo rozegra się na przełomie listopada i grudniu, ze względu na gospodarza turnieju, czyli Katar. Przez duże upały nie mogło dojść do organizacji tak ważnej imprezy, jak do tej pory (pora letnia). Jedną z gwiazd mistrzostw świata na pewno będzie Lionel Messi, który na pewno chciałby dołożyć do swojej świetnej kariery tytuł mistrza świata.

Dziennikarz nie mógł powstrzymać łez! Wszystko przez spotkanie z Lionelem Messim

Temat zbliżającego się turnieju został poruszony przez dziennikarza - Pablo Giralta, z którym spotkał się piłkarz PSG. Jednak nie sama rozmowa przykuła uwagę wszystkich oglądających, a zachowanie dziennikarza, który nie krył zachwytu, do tego stopnia aż się wzruszył. 35-latek był zakłopotany, ale świetnie wyszedł z sytuacji uspokajając Giralta.

Marzyłem o tym przez całe życie, ale nigdy nie myślałem, że będę miał to szczęście, że będę mógł towarzyszyć ci z moją historią, moją miłością do ciebie. Dziękuję ci z całego serca - powiedział dziennikarz.

Messi bardzo docenił, że jest tak podziwianym sportowcem. - Dziękuję bardzo. Jestem podekscytowany, że rozmawiając z tobą mogę dotrzeć do ludzi w Argentynie i na świecie, którzy zawsze mnie wspierają, podziwiają. Nie tylko ze względu na piłkę nożną, ale też tego, kim jestem. Jestem wdzięczny za otrzymywaną sympatię - powiedział piłkarz PSG.

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze