Dziennikarz „Super Expressu” biegnie 180 km, aby pomóc potrzebującemu RELACJA NA ŻYWO "Długi" pokonał połowę dystansu #ZadyszkaDlaKrzyśka

2021-05-14 13:00
Marcin Długosz
Autor: Facebook Marcin Długosz

Pomagać można na różne sposoby, a każdy z nich jest dobry, jeśli jest skuteczny! W myśl tej zasady jeden z naszych redakcyjnych kolegów, Marcin Długosz, zamierza dokonać niezwykłej rzeczy! „Długi” przebiegnie 180 km z Warszawy do Kielc, aby promować zbiórkę pieniędzy dla 22-letniego Krzysztofa Rakowskiego. Zapraszamy na relację na żywo z tego niezwykłego wydarzenia! #ZadyszkaDlaKrzyśka.

Na żywo

Marcin Długosz biegnie 180 km - #ZadyszkaDlaKrzyśka

Niestety, bieg Marcina zakończył się na 146 kilometrach. Tak blisko, a tak daleko. Wielkie brawa Marcin, kawał serducha!

Tylko 44 kilometry do końca!

Już 117! Nieprawdopodobne, entuzjazm i optymizm nie opuszcza naszego dziennikarza!

Krople deszczu nie pomagają, mimo to Marcin walczy dalej!

107 km za nami! Marcin walczy, stolica województwa świętokrzyskiego już coraz bliżej

"Grupa Długiego" stale się powiększa!

Kibice Milanu to jedna wielka rodzina. Wszyscy obserwują, jak radzi sobie Marcin na trasie. Z takim wsparciem, aż chce się biec!

Są i najnowsze wieści. Kolejne pięć kilometrów za Marcinem. Za chwil kilka następna strefa bufetu. Odpowiednie odżywianie to w tym momencie jedna z kluczowych spraw!

No to oficjalnie - pół dystansu pokonane! Teraz czas na krótką przerwę i znów kierunek Kielce.

"Długi" pokonał już dwa maratony! Do celu mniej niż 100 kilometrów. 

Powoli zbliżamy się do połowy trasy! Jak na razie Marcin czuje się bardzo dobrze

Czas na małą przerwę w biegu! 73 kilometry już pokonane, teraz trzeba się posilić.

Wiadomość z ostatniej chwili! Marcin pokonał już 65 kilometrów i zbliża się do Białobrzegów!

Tylko dziś przybyło ponad 2 tysiące w ramach zbiórki #ZadyszkaDlaKrzyśka! Wciąż możecie wspierać akcję, wpłacając na zbiórkę, która znajduje się TUTAJ!

Jest dobrze! 1/3 dystansu, czyli 60 kilometrów za nami! Niezłomny "Długi" biegnie dalej!

Pogoda wciąż dopisuje Marcinowi i jego towarzyszom na trasie biegu. Za nimi już 55 kilometrów. 

Coraz bliżej Kielc! "Długi" ma już za sobą ponad 50 kilometrów!

W oczekiwaniu na kolejne informacje z trasy Marcina Długosza możecie zobaczyć zdjęcia z biegu, które znajdują się TUTAJ!

Czekamy na najświeższe informacje od naszych korespondentów, które powiedzą nam jaki dystans Marcin ma już za sobą. Powoli zbliżamy się do pięciu godzin biegu. 

Pogoda cały czas dopisuje Marcinowi, co z pewnością ułatwia bieg. Rześkie, poranne powietrze i promienie słońca to idealne warunki do takich aktywności!

Chciałoby się powiedzieć, że teraz to już z górki, ale ukształtowanie terenu wskazuje na coś innego. Trzymaj się "Długi"!

Wszystko wskazuje na to, że Marcin ma już za sobą pierwszy maraton! 

Nie zatrzymujemy się, a w zasadzie to Marcin się nie zatrzymuje i dobiegł już do Jaroszowej Woli!

Dla wielu osób przebiegnięcie maratonu wydaje się być czymś niewykonalnym, a Marcin musi w swojej podróży pokonać ich ponad cztery. Właśnie zbliża się do pierwszego z nich. 

"Długi" niczym Forrest Gump przemierza kolejne kilometry, a my tymczasem prezentujemy Wam jego towarzyszy w tej podróży. To oni czuwają nad Marcinem i donoszą nam o kolejnych postępach na trasie! 

Za nami już 2 godziny biegu, a za Marcinem 30 kilometrów!

Każdy kilometr przybliża "Długiego" do Kielc. Chociaż jest to morderczy dystans, cel jest szczytny! Możecie wesprzeć zbiórkę na Krzyśka, klikając TUTAJ

Marcinowi w jego biegu towarzyszy dwójka przyjaciół. Na ich szczęście, nie muszą biec tak jak "Długi", a ich zadaniem jest relacjonowanie nam przebiegu całej akcji. 

Marcin zameldował się na kolejnej stacji swojej trasy, jaką jest Piaseczno.

Nasz redakcyjny kolega postawił sobie bardzo ambitny cel, którym jest pokonanie aż 180 kilometrów. To będzie oznaczało dla niego bieg niemal przez całą dobę. Trzymamy kciuki "Długi"!

Kolejne kilometry już za nami! "Długi" przebiegł już 14 kilometrów i zbliża się Mysiadła!

Marcin Długosz przez długi czas przygotowywał się do tego biegu, więc nie powinien napotkać po drodze żadnych problemów!

Pierwsze pięć kilometrów "Długi" pokonał w 20 minut. Przed nim jeszcze 175 km! 

Pierwsze pięć kilometrów już za nami! Jak na razie humor dopisuje "Długiemu"! 

O akcji dziennikarza "Super Expressu" zrobiło się całkiem głośno i nic w tym dziwnego. Do biegu zagrzewał go nawet sam Arkadiusz Milik! 

Marcin Długosz znów wziął sprawy w swoje ręce, a w zasadzie nogi i postanowił przebiec morderczy dystans, by promować zbiórkę ciężko chorego Krzysztofa Rakowskiego. Możecie wspomóc całą akcję dzięki zbiórce znajdującej się TUTAJ! 

"Długi" jest już gotowy do startu, za chwilę ruszamy! 

Tym razem Marcin Długosz postanowił pokonać aż 180 kilometrów, biegnąć z Warszawy do Kielc i chce to zrobić w mniej niż dobę. Wszystko po to, by pomóc potrzebującemu Krzyśkowi. 

Długie przygotowania do przebiegnięcia 180 kilometrów zakończone. Za chwilę Marcin Długosz rozpocznie swoją wyprawę z Warszawy do Kielc dla Krzyśka! 

Witamy w naszej relacji na żywo z niezwykłego wydarzenia! O godzinie 4:00 w piątek 14 maja Marcin Długosz rozpocznie swój 180-kilometrowy bieg, aby wesprzeć leczenie Krzyśka. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wydarzeń z trasy pokonywanej przez naszego redakcyjnego kolegę!

Marcin Długosz już nie raz pomagał chorym osobom, które nie są w stanie same sfinansować swojego leczenia. Teraz nasz redakcyjny kolega zamierza wesprzeć ciężko chorego Krzysztofa Rakowskiego. – Dziś naszej pomocy potrzebuje Krzysiek. To zaledwie 22-letni chłopak, którego skolioza połączona z niepoprawnie wykonanym zabiegiem zaatakowała tak ogromnie, że kiedy my możemy chodzić i biegać kiedy tylko chcemy - uznając to za oczywiste - on oddałby za taką możliwość wszystko. Potrzebuje do tego operacji i naszej pomocy. Nie może czekać, bo przez poprzedni zabieg narażone są jego organy. Operacja jest potrzebna jak najszybciej. – Tłumaczy dziennikarz „Super Expressu”.

Marcin Długosz, który jest wytrawnym biegaczem, postanowił sprawdzić granice własnej wytrzymałości, aby wesprzeć potrzebującego pilnej pomocy Krzyśka. Nasz redakcyjny kolega zamierza w tym celu przebiec 180 km (z Warszawy do Kielc) w dobę. Jednak jego wysiłek przyniesie efekt tylko wtedy, gdy inni włączą się do pomocy! Jak ma wyglądać akcja #ZadyszkaDlaKrzyśka?

 - Chcę z Wami zawrzeć zakład. Każdy kilometr swojego wysiłku wyceniam na 10 groszy. Jeżeli uda mi się w jedną dobę, a może trochę krócej, przebiec 180 kilometrów z Warszawy do Kielc, Ty wpłacisz na zbiórkę Krzyśka 18 złotych. – napisał Marcin Długosz w poście na Facebooku promującym akcję #ZadyszkaDlaKrzyśka. My zaś będziemy relacjonować dla was cały bieg naszego redakcyjnego kolegi i oczywiście zachęcamy do pomocy choremu Krzysztofowi.

>>>LINK DO ZBIÓRKI<<<

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze