Dzikie harce Kusznierewicza z dziećmi na plaży. Max i Natasza zrobili psikus tacie! Ale się wygłupiali [ZDJĘCIA]

2022-05-17 13:32
Dzikie harce Kusznierewicza z dziećmi na plaży
Autor: PAPARA07 Dzikie harce Kusznierewicza z dziećmi na plaży

Aż miło popatrzeć na piękną rodzinną relację. Mistrz olimpijski z Atlanty i brązowy medalista olimpijski z Aten w żeglarstwie szalał z dziećmi na plaży. Razem z Nataszą i Maxem dziko harcowali nad morzem w Sopocie. Wygłupom nie było końca. Nie zgadniesz, jaki psikus zrobili swojemu tacie. Ten nie czekał długo i szybko się odegrał.

Oj, można już poczuć letni klimat! Słońce przypieka coraz mocniej, więc Polacy coraz chętniej wybierają się na plaże. Na szum wody i relaks przy piasku postawił Mateusz Kusznierewicz (47 l.). Razem z córką Nataszą i synem Maxem szaleli w Sopocie. Dzieci tak huśtały swojego tatę, który leżał na hamaku, że ten aż się wywrócił i wylądował w piasku. Śmiechom i zabawom nie było końca. Chwilę później Kusznierewicz bujał dzieci, które zajęły miejsce taty. W odwecie także zrzucił je na piasek.

NIE PRZEGAP! Tak Iga Świątek świętowała w Rzymie! Hamulce już wtedy puściły, te ZDJĘCIA rozbawiły kibiców!

Kusznierewicz z dziećmi harcują na plaży

Mistrz olimpijski z Atlanty biegał z Nataszą i Maxem po plaży i świetnie się z nimi bawił. Przy upalnej pogodzie rodzina pomoczyła nieco nogi w morzu, a potem bawiła się w berka. Nie zabrakło też czasu na krótką wizytę na placu zabaw. Aż miło popatrzeć, jak świetnie się bawili.

Zobacz zdjęcia z dzikich harców Kusznierewicza z dziećmi w galerii poniżej.

Mateusz Kusznierewicz - osiągnięcia

Mateusz Kusznierewicz to jeden z wybitniejszych polskich sportowców. Żeglarz rywalizował w klasie Finn i Star na światowym poziomie. Dwukrotnie zdobywał medale olimpijskie - złoto w Atlancie i srebro w Atenach. Jest także czterokrotnym mistrzem świata i trzykrotnym mistrzem Europy.

NIE PRZEGAP! Tak Venus Williams skomentowała sukcesy Igi Świątek! Zabawna reakcja amerykańskiej legendy!

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze