Iga Świątek

i

Autor: AP Iga Świątek

Tak Iga Świątek świętowała w Rzymie! Hamulce już wtedy puściły, te ZDJĘCIA rozbawiły kibiców!

2022-05-16 2:06

Iga Świątek znów wcisnęła gaz do dechy i odjechała rywalkom! Broniąca tytułu Polka w finale turnieju WTA w Rzymie rozgromiła 6:2, 6:2 Tunezyjkę Ons Jabeur, a po ostatniej piłce padła na kort i popłakała się ze szczęścia. – Teraz będę świętować, jedząc dużo tiramisu. Bez żadnych wyrzutów sumienia! – zdradziła Iga Świątek, odbierając efektowny puchar. Najlepsza tenisistka na świecie uwielbia ten włoski deser. Dlatego po kolejnym spektakularnym triumfie Iga Świątek nie miała wątpliwości, że to właśnie tiramisu spałaszuje, celebrując piąte turniejowe zwycięstwo i 28. wygrany mecz z rzędu. Zobaczcie ZDJĘCIA. Tak Iga Świątek świętowała obronę tytułu w Rzymie.

Iga Świątek zdominowała kobiecy tenis w stopniu wprost niesamowitym. Po triumfach w Dausze, Indian Wells, Miami i Stuttgarcie genialna Polska wygrała piąty turniej z rzędu, wyrównując osiągnięcie legendarnej Sereny Williams z 2013 r. – Do zobaczenia w Paryżu! – uśmiechała się po finale liderka rankingu WTA, która ostatnie spotkanie przegrała w połowie lutego. Potem Iga Świątek wygrała 28 kolejnych meczów. Jeżeli podbije również rozpoczynający się za tydzień paryski Roland Garros, wyrówna osiągnięcie Venus Williams z 2000 r. Starsza z amerykańskich sióstr wygrała 35 meczów z rzędu. - Jestem z siebie dumna - powiedziała Iga Świątek po finale w Rzymie, w którym rozbiła 6:2, 6:2 Ons Jabeur. - Na początku turnieju nie sądziłam, że będzie możliwe podtrzymanie tej serii zwycięstw. Jestem szczęśliwa, że udało mi się to zrobić, krok po kroku, komentując się na kluczowych rzeczach - dodała Iga Świątek, która już odbierając puchar dla mistrzyni turnieju w Rzymie, zapowiedziała, że będzie świętować, pałaszując ulubione tiramisu. - Zjem chyba ze trzy, więc mam nadzieję, że będę potem w dobrej formie w Paryżu - śmiała się w rozmowie z serwisem WTA Insider. Poniżej ZDJĘCIA, tak Iga Świątek świętowała w Rzymie.

Tak Venus Williams skomentowała sukcesy Igi Świątek! Zabawna reakcja amerykańskiej legendy!

Iga Świątek świętowała w Rzymie. Wreszcie mogła zjeść tiramisu

Iga Świątek w pojedynku z Ons Jabeur znów pokazała, że w tej chwili jest poza zasięgiem konkurencji. Tunezyjka ostatnio prezentowała bardzo wysoką formę. Pod nieobecność Polki (wycofała się z rywalizacji) wygrała turniej w Madrycie i wydawało się, że jeżeli ktoś jest w stanie zagrozić teraz Idze Świątek, to właśnie Jabeur. – Lecimy z Igą jednym samolotem, który dziś się rozbije. Jest tylko jeden spadochron i mam nadzieję, że to ja go zgarnę – mówiła Jabeur przed starciem z Polką. Walczyła dzielnie, ale nasza gwiazda szybko odarła ją ze złudzeń.

Rywalka Igi Świątek NAGO! Lubi rozbierane sesje, jej ZDJĘCIA wywołały zamieszanie!

Iga Świątek zarobiła w Rzymie ponad 330 tys. euro (ok. 1,5 mln zł). Teraz trochę poświętuje i odpocznie, a potem ruszy do Paryża. Tam będzie się przygotowywać do French Open, gdzie oczywiście będzie rozstawioną z numerem 1 główną faworytką. - Postaram się robić dokładkę te same rzeczy jak tutaj i w innych turniejach. Oczywiście będzie to nieco trudniejsze, a przerwy między meczami będą dłuższe, ale znów postaram się krok po korku skupiać się tylko na kolejnych meczach - powiedziała w swoi stylu Iga Świątek.

Iga Świątek została zapytana, czy ma chłopaka! Polka zaskoczyła odpowiedzią!

Zakrapiana impreza piłkarzy Legii w środku nocy. Czwarta rano, drogi alkohol i piękne dziewczyny [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Ojciec Igi Świątek o sukcesie córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze