Iga Świątek

i

Autor: Marek Zieliński Iga Świątek

Iga Świątek została zapytana, czy ma chłopaka! Polka zaskoczyła odpowiedzią!

2022-04-02 23:08

Czy Iga Świątek ma chłopaka? Fenomenalna tenisistka odnosi kolejne sukcesy, a wraz z nimi rośnie jej popularność. Iga Świątek to nie tylko wspaniały sportowiec, ale również charyzmatyczna gwiazda. Dlatego coraz więcej ludzi interesuje się jej życiem prywatnym. Czy Iga Świątek jest singielką? A może w jej życiu pojawił się już ktoś, kogo obdarzyła romantycznym uczuciem. Iga Świątek w czasie konferencji prasowej z wdziękiem odpowiada na różne pytania, także te dotyczące jej prywatnego życia. Nie zbrakło też pytań o miłość. Jak odpowiedziała Iga Świątek na pytanie, czy w jej życiu jest chłopak?

Iga Świątek zachwyca sportowy świat, zmiatając z kortu kolejne rywalki i wygrywając wielkie turnieje. Rewelacyjna Polka wygrała aż pięć turniejów z rzędu, triumfując kolejno w Dausze, Indian Wells, Miami, Stuttgarcie i w Rzymie! Iga Świątek. W rankingu WTA prowadzi z ogromną przewagą. A przecież 31 maja skończy dopiero 21 lat! Iga Świątek to już wielka światowa gwiazda, a kibice interesują się również jej życiem prywatnym. W czasie konferencji prasowych lub internetowych czatów z kibicami padają różne pytania. Także o miłość i życie prywatne. Czy Iga Świątek ma chłopaka? Na to pytanie tenisistka z Raszyna też musiała odpowiedzieć. Jaka padła odpowiedź? O tym przeczytasz pod naszą galerią zdjęć Igi Świątek na plaży w bikini.

Iga Świątek MATKA OJCIEC Kim są rodzice Igi Świątek? - Tomasz Świątek i Dorota Świątek

Iga Świątek CHŁOPAK: Czy Iga Świątek ma chłopaka?

Iga Świątek już dwa lata temu w czasie internetowego czatu ze swoimi fanami została zapytania czy ma chłopaka. Polka znana jest nie tylko ze wspaniałej gry na korcie, ale również z błyskotliwości i poczucia humoru poza nim. - Czy jesteś singielką - padło pytanie. - Tak, jestem zawodniczką, która gra singla - odpowiedziała dowcipnie Iga Świątek. Podobna sytuacja miała miejsce rok temu w czasie Walentynek. Iga Świątek grała wtedy w przesuniętym na luty z powodu pandemii Australian Open. W czasie konferencji prasowej Polka dostała dość dziwne pytanie o miłość i jej rolę w życiu oraz w tenisie. Polka nie kryła zdziwienia, ale poradziła sobie bardzo dobrze. - To zależy od indywidualnego podejścia - zaczęła swoją odpowiedź. - Miłość jest ważna nie tylko w tenisie, ale w ogóle w życiu. Czuję jednak, że nie mam wystarczająco dużo czasu, aby się na niej skupić, więc... jestem sama - dodała Iga Świątek, a po kilku sekundach z uśmiechem przeprosiła dziennikarza na wypadek, gdyby jej odpowiedź nie była taką, jakiej oczekiwał.

Iga Świątek ŻYCIE PRYWATNIE Czy ma chłopaka?

Od tamtej konferencji prasowej minęło sporo czasu i być może coś zmieniło się w prywatnym życiu Igi Świątek. Wiadomo, że w jej domu w Raszynie na słynną panią czeka jej ukochana kotka Grappa, o której Iga lubi mówić. Wspomniała nawet o niej po wygraniu Roland Garros. - Mam nadzieję, że mój kot oglądał - powiedziała, rozbawiając publiczność. Kiedy Iga Świątek wraca do domu po długiej nieobecności, często dzieli się z kibicami uroczymi zdjęciami zwierzaka.

Kiedy zobaczyliśmy, ile Iga Świątek zarobiła w całej karierze, złapaliśmy się za głowy! Co za FORTUNA!

Iga Świątek; Mój tata zaszczepił mi patriotyzm
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał reklamowy