Iga Świątek zapytana, czy ma chłopaka. Zaskakująca odpowiedź

2020-01-26 12:19 MSo
Iga Świątek
Autor: EastNews Iga Świątek

W maju będzie obchodziła dopiero swoje dziewiętnaste urodziny, a już osiąga spore sukcesy na arenie międzynarodowej! Po ostatnim zwycięstwie nad Donną Vekić awansowała do czwartej rundy wielkoszlemowego Australian Open. Iga Świątek w wolnym dniu wzięła udział w sesji Q&A z fanami, którzy mogli ją dopytywać o różne rzeczy za pośrednictwem Instagrama. Jak Polka odpowiedziała na pytanie czy jest singielką?

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek Iga Świątek zagra o ćwierćfinał wielkoszlemowego Australian Open. Dla 18-letniej warszawianki to debiut w tym sezonie, ale na korcie radzi sobie naprawdę znakomicie. Jej przeciwniczką będzie Anett Kontaveit, która jest niewielką faworytką w starciu z Polką!

Między meczami z Donną Vekić i Estonką, Świątek miała dzień przerwy, podczas którego zorganizowała swoim fanom sesję Q&A. Kibice mogli zadawać za pośrednictwem mediów społecznościowych pytania, na które warszawianka odpowiadała na InstaStories. 18-latka opowiedziała m.in. o tym, co najbardziej podoba jej się w Melbourne.

- Właściwie nie podoba mi się nic konkretnego. Głównie przestrzeń, to, że jest czysto na ulicach i ludzie. Mam nadzieję, że po turnieju zobaczę trochę więcej - napisała Świątek. Polka otrzymała również pytanie o to, czy... jest singielką. - Tak, jestem zawodniczką, która gra singla - odpowiedziała enigmatycznie i wymijająco!

Iga Świątek na Instagramie
Autor: Instagram Iga Świątek na Instagramie

Spotkanie Igi Świątek z Anett Kontaveit odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27 stycznia). Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 2:30! Wyżej rozstawiona w rankingu WTA jest Estonka, która zajmuje 31 miejsce i jest rozstawiona z numerem 28 w Australian Open!

Najnowsze