Tak się bawi Zakopane! Piękne fanki, pomalowane twarze i Janosik! [WIDEO]

2020-01-26 10:38 Przemysław Ofiara (Zakopane)
Kibice reprezentacji Polski w Zakopanem
Autor: Kamil Kacperczyk Kibice reprezentacji Polski w Zakopanem

Puchar Świata w Zakopanem to wielkie święto skoków narciarskich. Do stolicy polskich Tatr zjeżdżają tysiące kibiców, którzy świetnie bawią się pod wielką Krokwią. W centrum wydarzeń była oczywiście kamera „Super Expressu”!

Pod skocznią spotykaliśmy świętujących kibiców z całej Polski. Były m.in. Świdnica, Łódź, Częstochowa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Stargard.

- Jest świetnie! Jesteśmy pierwszy raz na skokach i naprawdę bardzo nam się podoba – mówi fanka z Krakowa. - Jest fajnie, atmosfera, śnieg. To najważniejsze. Bo u nas w Krakowie nie ma śniegu – dodaje kibicka.

Zobacz też: ZAKOPANE – 15 najważniejszych atrakcji Zakopanego

Nie zabrakło kibiców ze wspaniale pomalowanymi twarzami w biało-czerwone barwy.

- Dla naszej reprezentacji, dla tego Orzełka, wszędzie warto jechać! Trudno mi opisać słowami, jaka tutaj jest atmosfera, ci wspaniali ludzie, wszyscy tu się szanują. Pracuję w Niemczech i tego tam nie ma. Jeżdżę na skoki od lat i wrócę każdego roku – mówi kibic z Wielkopolski.

Pod Wielką Krokwią spotkaliśmy nawet Janosika, który zapraszał fanów do wspólnej zabawy.

- Co tam, chopy! Żyjecie jako? - zwrócił się do reporterów „Super Expressu”. - Mnie się podobo! Ludzi jest coraz więcej, bo coraz lepiej nasi skaczą. Mamy nie ino Kamila Stocha, ale i Kubackiego. Kto jutro wygra? Kubacki, wszyscy o tym wiedzą! - śmieje się Janosik.

Sprawdź też: Zakopianka - objazdy. Jak ominąć korki na Zakopiance?

Janosik na skokach w Zakopanem
Autor: Kamil Kacperczyk Janosik na skokach w Zakopanem
Najnowsze