SEKSOWNE fanki wybrały w Zakopanem MISTERA kadry. Kubacki będzie załamany [WIDEO]

2020-01-26 10:05 Przemysław Ofiara (Zakopane)
Ola, fanka polskich skoczków
Autor: Kamil Kacperczyk Ola, fanka polskich skoczków

Skoki narciarskie mają w Polsce coraz więcej fanek, co widać w weekend pod Wielką Krokwią. Na Puchar Świata do Zakopanego przyjechało mnóstwo przedstawicielek płci pięknej. „Super Express” postanowił zapytać kibicki, który ze skoczków jest najprzystojniejszy. Walka o miano mistera kadry była zażarta do samego końca!

Pierwsze napotkane przez nas fanki stawiały mocno na Piotra Żyłę. - Dla mnie wszyscy są przystojni, bo są mistrzami! - powiedziała blondwłosa fanka. - Przystojni są Adam Małysz i Kubacki, ale stawiam na Piotra Żyłę!

- Piotruś Żyła jest najlepszy, jestem jego fanką! - dodała piękna brunetka.

Piotr Żyła uzbierał cztery punkty i wydawało się, że pomknie po zwycięstwo. Wtedy jednak do głosu doszły fanki Kamila Stocha, które podbiły naszą sondę.

Zobacz też: ZAKOPANE – 15 najważniejszych atrakcji Zakopanego

- Oczywiście, punkt dla Kamilka! - mówi fanka z Krakowa. - Stoch wygrywa, ale Kot też jest dobry! Jest tuż poza podium! - dodaje.

W międzyczasie fanka z Warszawy postanowiła dać piąty punkt Piotrowi Żyle, ale to było za mało. Bo kibicki Stocha były bardzo zdeterminowane.

- Stochowi to bym nawet dała 10 punktów! - emocjonowała się piękność z Buska Zdroju.

Wyniki sondy „Super Expressu” na mistera kadry: 1. Kamil Stoch 10 pkt., 2. Piotr Żyła 5 pkt., 3. Maciej Kot i Dawid Kubacki (bez punktów).

Zobacz też: Wyjazd z Zakopanego - OBJAZDY. Jak ominąć korki na Zakopiance?

Najnowsze