Piłkarze Legii Warszawa zabalowali w sobotnią noc!

i

Autor: PAPARA69

Zakrapiana impreza piłkarzy Legii w środku nocy. Czwarta rano, drogi alkohol i piękne dziewczyny [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-03-14 17:58

Piłkarze Legii Warszawa nie mieli ostatnio za dużo okazji do świętowania, więc po wielkim zwycięstwie w Łęcznej (1:0) poszli na całość. Bohaterowie z Łazienkowskiej bawili się w jednym z modnych warszawskich klubów. Na tym zgrupowaniu przed wtorkowym bojem z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza nie zabrakło mocnego alkoholu i pięknych kobiet. A zabawa trwała do białego rana. Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI z przedmeczowej odprawy piłkarzy Legii Warszawa.

Sobota, godz. 4 rano. Klub Sen nad Wisłą w Warszawie. Zmęczeni zabawą goście powoli zbierają się do domu. Ale nie zuchy z Legii! Po zdobyciu Łęcznej Mateusz Wieteska, Paweł Wszołek i inne gwiazdy z Łazienkowskiej długo opijali zwycięstwo. Po miesiącach spędzonych w strefie spadkowej awansowali na 12. miejsce w tabeli, więc pewnie uznali, że mogą już świętować utrzymanie. W towarzystwie pięknych pań raczyli się drogą whisky. Mimo zmęczenia po ciężkim piątkowym boju pod Lublinem niektórzy pląsali nawet przy stolikach. Co za kondycja! Czas pokaże, czy to świętowanie nie było przedwczesne. I czy po sezonie, w czasie którego kibice Legii najedli się tyle wstydu, nie będzie wielkiej stypy. Próbowaliśmy się skontaktować z uwiecznionym na zdjęciach piłkarzem Legii, ale nie odbierał telefonu. Poniżej ZDJĘCIA PAPARAZZI.

Impreza piłkarzy Legii. Mistrzowie Polski świętują utrzymanie?

Piłkarze Legii Warszawa wciąż grają dość toporny futbol, ale dzielnie gromadzą punkty. Licząc z Pucharem Polski, wygrali aż cztery mecze z rzędu, tracąc w nich zaledwie jednego gola. Kolejne spotkanie rozegrają już we wtorek. O godzinie 18.45 na Łazienkowskiej ich rywalem będzie zamykająca ligową tabelę Termalica Bruk-Bet Nieciecza, jeden z rywali w walce o utrzymanie. A potem już seria ciężkich bojów z ligową czołówką - Rakowem Częstochowa (19.03), Lechią Gdańsk (2.04) i Lechem Poznań (9.04). Tam zdobyć punkty będzie bardzo trudno...

Zobacz: Ofensywa mistrza Polski. Legia Warszawa szykuje transferowy hit?!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze