Sławomir Peszko

i

Autor: Cyfra Sport Sławomir Peszko

Wszystko wyjawił!

Dzisiaj widzowie Polsatu będą musieli zmrużyć oczy ze zdziwienia. Włączą ulubiony program, a tam... Sławomir Peszko! Piłkarz wszystko potwierdził

2023-03-22 15:57

Sławomir Peszko sprawi prawdziwą niespodziankę widzom Polsatu! Okazuje się, że były reprezentant Polski i gracz Wieczystej Kraków pojawi się w telewizyjnym show, które jest uwielbiane przez tysiące telewidzów. Tego nie można przegapić!

Sławomir Peszko będzie wielkim gościem nadchodzącego show Polsatu. Już dziś, w środę 22 marca 2023 roku zobaczymy specjalny odcinek uwielbianego przez telewidzów programu, w którym niespodziewanie wystąpi były reprezentant Polski w piłkę nożną, Sławomir Peszko. Sam piłkarz potwierdził doniesienia za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, pokazując zdjęcie z kulisów produkcji na swoich mediach społecznościowych. Widzowie telewizji nie mogą się doczekać!

Sławomir Peszko specjalnym gościem show Polsatu! Wszystko wyjawił na swoich mediach społecznościowych

Okazuje się, że były piłkarz reprezentacji Polski, który ostatnimi czasy pojawiał się na boiskach w barwach Wieczystej Kraków będzie specjalnym gościem programu Hells Kitchen. To niezwykle popularne kulinarne show Polsatu gromadzi przed telewizorami tysiące Polaków, a sam Sławomir Peszko, pokazując zdjęcie z planu produkcji, nie mógł ukryć wielkiej ekscytacji związanej ze swoim uczestnictwem.

- Widzimy się wieczorem w POLSAT - g. 21.10 - napisał podekscytowany piłkarz na swoich mediach społecznościowych.

Najnowsze