Lionel Messi

i

Autor: Cyfrasport Lionel Messi

Finał Copa America Argentyna - Brazylia O KTÓREJ GODZINIE? Copa America FINAŁ. O której godzinie finał Copa America Argentyna - Brazylia?

2021-07-10 9:51

Finał Copa America Argentyna - Brazylia O KTÓREJ GODZINIE? Copa America FINAŁ. O której godzinie finał Copa America Argentyna - Brazylia? FINAŁ Copa America GODZINA. Drugi weekend lipca przyniesie rozstrzygnięcie nie tylko w mistrzostwach Europy, ale i w Copa America. O mistrzostwo Ameryki Południowej na legendarnej Maracanie w Rio de Janeiro zmierzą się Argentyna z Brazylią. O KTÓREJ GODZINIE finał Copa America?

FINAŁ COPA AMERICA - GODZINA

Choć uwaga europejskich kibiców piłkarskich z pewnością skupiła się w ostatnich tygodniach na mistrzostwach Europy, to wszyscy fani futbolu w latynoskim wydaniu śledzili poczynania piłkarzy w ramach Copa America. Turniej ten miał jednak dużo gorszą otoczkę niż Euro 2020, a wynikało to z prostej zależności. Sytuacja pandemiczna w kraju-gospodarzu, Brazylii, w dalszym ciągu jest bardzo trudna, przez co fani nie mogli zapełnić trybun. W zestawieniu z rozśpiewanymi stadionami Europy wszystko wyglądało zatem kiepsko. Nie oznacza to jednak, że zabrakło emocji. Do finału zakwalifikowały się dwie najbardziej utytułowane ekipy z Ameryki Południowej - Brazylia oraz Argentyna. Teraz muszą rozstrzygnąć pomiędzy sobą, kto wzniesie w górę trofeum.

O KTÓREJ GODZINIE FINAŁ COPA AMERICA?

Finał Copa America pomiędzy Argentyną a Brazylią zostanie rozegrany na stadionie Maracana w Rio de Janeiro. Początek meczu Argentyna - Brazylia w nocy z soboty na niedzielę (10-11 lipca) o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Najnowsze