Georgina Rodriguez

i

Autor: Instagram

Trudno oderwać wzrok

Georgina Rodriguez założyła na spacer ultra obcisłe spodenki! Oczy same uciekają w kierunku jej wyrzeźbionych pośladków

2023-11-19 19:35

Cristiano Ronaldo z powodzeniem radzi sobie w Arabii Saudyjskiej. Portugalczyk dobrze odnalazł się w tamtejszej lidze, a na życie tam raczej nie narzeka też jego ukochana, Georgina Rodriguez. Choć kilka miesięcy temu media plotkowały o ewentualnym kryzysie w ich związku, to teraz już nie ma po tym śladu. Hiszpanka cały czas jest bardzo aktywna w sieci, gdzie publikuje wiele zdjęć czy filmów. Tym razem nie trudno zwrócić uwagę na fakt, że wybrała się ona na spacer w niezwykle obcisłych spodenkach, podkreślających jej pośladki.

Georgina Rodriguez pokazuje krągłą pupę

Na koncie Georginy Rodriguez na Instagramie niejednokrotnie mogliśmy podziwiać jej zdjęcia w bikini czy obcisłych sukienkach. Mimo upływu lat Hiszpanka nie rezygnuje z nich, choć nie publikuje ich już tak wiele. Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciami ze zwykłego spaceru, ale trudno było nie zwrócić uwagi na coś innego.

Na wyjście na dwór Georgina Rodriguez postanowiła bowiem ubrać bardzo krótkie i niezwykle obcisłe spodenki, które mocno opinały jej krągłe pośladki. To tylko potwierdza, że mimo wielu współprac, a przy tym wychowywaniu aż piątki dzieci, Georgina Rodriguez wciąż jest w stanie dbać bardzo mocno o swoją sylwetkę, czym niejednokrotnie chwaliła się swoim fanom. Więcej zdjęć Georginy Rodriguez znajdziecie w galerii powyżej.

Georgina Rodriguez

i

Autor: Instagram Georgina Rodriguez
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają