GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE LIVE

2018-03-10 5:00 CH
Piłka, piłka nożna
Autor: East News

GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE? Mecz GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola LIVE ONLINE w telewizji i internecie. Na którym programie GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola? Gdzie obejrzeć GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola w TV i darmowy stream online. Piłkarze GKS-u Jastrzębie są rewelacyjnym liderem II ligi? Czy wiosną będą się spisywać tak dobrze jak jesienią. Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola.

GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA i STREAM ONLINE?

Piłkarze GKS-u Jastrzębie przezimowali na fotelu lidera II ligi i to z przewagą aż pięciu punktów. Jeżeli wiosną będą grać tak dobrze jak jesienią, to spokojnie wywalczą awans do II ligi. Ich sobotni rywal to Stal Stalowa Wola, która zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli. Jesienią w meczu tych drużyn było 2:0 dla gości z Jastrzębia po bramkach Farida Alego oraz Tomasza Dzidy. Teraz GKS też jest oczywiście faworytem, ale forma obu zespołów po zimowej przerwie to spora niewiadoma. II liga wznawia rozgrywki z opóźnieniem. Kolejka na początku marca została odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych i stanu boisk.

GKS Jastrżebie - Stal Stalowa Wola. Jak oglądać STREAM ONLINE?

Mecz GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w ramach 21. kolejki II ligi. Początek meczu GKS - Stal w sobotę o godz. 14.00. Żadna polska telewizja nie planuje transmisji na żywo z meczu w Jastrzębiu. Spotkanie można natomiast oglądać w internecie na oficjalnej stronie klubu GKS Jastrzębie. Transmisja zostanie przeprowadzona przez portal jas24info.pl pod adresem transmisja.jas24info.pl.
Podstawowe informacje dotyczące transmisji w systemie Pay-per-view:
- cena zakupu kodu uprawniającego do uruchomienia transmisji to 15 złotych. Kod upoważnia do oglądania jednej aktywnej sesji w tym samym czasie.
- aby obejrzeć mecz, należy wpisać zakupiony wcześniej kod na stronie transmisja.jas24info.pl i wejść do pokoju transmisji.
- płatności dokonywane są za pośrednictwem serwisu payu.pl, a kod zostanie przesyłany na adres e-mail podany podczas dokonywania płatności.
- do zakupienia kodu nie jest wymagane zakładanie konta.
- transmisja jest obsługiwana przez portal jas24info.pl, natomiast płatności dokonywane są na rzecz klubu K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A.
- regulamin dostępu do transmisji dostępny jest na stronie transmisja.jas24info.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze