Gołota odpoczywa na łonie rodziny

2008-01-23 20:09 se.pl

Andrzej Gołota (40 l.) po sobotniej walce z Mikiem Mollo (28 l.) wyglądał bardzo źle, ale już dochodzi do siebie. A wszystko dzięki czułej opiece żony.

- Po pojedynku Andrzej musiał co dwadzieścia minut przykładać sobie lód na bolące oko, żeby opuchlizna schodziła - opowiada "Super Expressowi" Mariola Gołota (39 l.). - Chociaż mi ona tak bardzo nie przeszkadza. Żartujemy sobie nawet, że to jest taki jego medal za bohaterską walkę - śmieje się Mariola, która troskliwie zajmuje się mężem.

- Walka z Mollo była ciężka, wyczerpująca fizycznie, więc na razie Andrzej odpoczywa w domu i regeneruje siły. Na szczęście ma taki organizm, że nawet po największym wysiłku szybko dochodzi do siebie - zdradza nam żona pięściarza. - A na razie cieszy się ze swojego sukcesu na łonie rodziny - dodaje.

A jest się z czego cieszyć. Wygrana z Mollo ma otworzyć Gołocie drzwi do walki o mistrzowski pas prestiżowej federacji. Czeka na to i Andrzej, i Mariola, która pasy odebrane Kevinowi McBride'owi i Mike'owi Mollo chceÉ oprawić w szkło i powiesić na honorowym miejscu w domu.

- Ale obiecałam sobie, że poczekam, aż Andrzej zdobędzie pas mistrza świata jednej z najważniejszych federacji - wyjawia Mariola. - I dopiero wtedy pełną kolekcję powieszę na ścianie naszego domu - kończy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze