Ivana Knoll pokazuje ogromne pośladki

i

Autor: instagram

co za widoki

Ivana Knoll pojawiła się na stadionie w ultra krótkiej spódniczce. Miss mundialu nie mogło zabraknąć na finale Ligi Narodów

2023-06-19 10:11

Ivana Knoll zyskała dużą rozpoznawalność dzięki mistrzostwom świata w Katarze, gdzie dopingowała Chorwatów i pozowała do odważnych zdjęć. „Miss mundialu” nie daje o sobie zapomnieć i nie mogło jej zabraknąć na meczu jej ulubieńców, którzy walczyli o wygranie Ligi Narodów. Jak zwykle też Knoll przyciągała wzrok innych kibiców niezwykle skąpym strojem.

Ivana Knoll jeszcze przed mundialem w Katarze była dość rozpoznawalną modelką, która promowała się przez uczestnictwo w największych imprezach sportowych. Jednakże to właśnie mundial sprawił, że usłyszało o niej zdecydowanie więcej kibiców i dotyczy to również Polski. Piękna Chorwatka kuje żelazo póki gorące i regularnie udostępnia kolejne gorące zdjęcia i filmy. Niedawno rozegrano finałowy turniej Ligi Narodów i modelki nie mogło zabraknąć w najważniejszym meczu, gdzie jej reprezentacja rywalizowała z Hiszpanami.

Miss mundiala zniewala urodą w skąpym stroju. Była oblegana przez kibiców

Ivana Knoll zyskała taką popularność, że w trakcie jednego z meczów mundialu ochrona musiała pomagać modelce oganiać się od kibiców, chcących zrobić sobie z nią zdjęcie. Tym razem, czyli na finale Ligi Narodów, na szczęście tak groźnie nie było. Na stadion Ivana Knoll wybrała się w bluzce z głębokim dekoltem i całkiem odsłaniającej brzuch oraz w spódniczce, która ledwo zakrywała jej pośladki.

Miss mundialu cieszyła się dużą popularnością wśród chorwackich kibiców, którzy robili sobie z nią zdjęcia. Ostatecznie jednak nie mieli oni jednak powodów do zadowolenia, bo Chorwacja przegrała z Hiszpanią finał Ligi Narodów po rzutach karnych. Poniżej znajdziecie zdjęcia Ivany Knoll z finału LN oraz galerię z jej innymi fotografiami.

Ivana Knoll

i

Autor: Instagram Ivana Knoll
Najnowsze