Jacek Wójcik z Królowych Życia w wieku 52 lat spróbował czegoś zupełnie nowego. Fani zachwyceni!

2022-01-23 14:00
Jacek Wójcik
Autor: Instagram Jacek Wójcik

Jacek Wójcik to jedna z najbardziej lubianych postaci programu "Królowe Życia", który emitowany jest na antenie stacji TTV. Popularny mężczyzna towarzyszy w codziennych perypetiach charyzmatycznej Dagmarze Kaźmierskiej. Wiadomo, że Wójcik ma wielką sportową pasję, a w przeszłości brylował na zawodach sportowych. W wieku 52 lat postanowił spróbować jednak zupełnie nowej dyscypliny, co zachwyciło jego wiernych fanów!

Dotychczas Jacek Wójcik z "Królowych Życia" TTV kojarzony był przez fanów przede wszystkim ze sportami siłowymi. Sympatyczny bohater programu telewizyjnego w ostatnim czasie dość często publikował zdjęcia z ciężkich treningów, co było swojego rodzaju powrotem do korzeni. Wójcik w przeszłości parał się bowiem kulturystyką czy podnoszeniem ciężarów i występował na zawodach w tych dyscyplinach. Wygląda na to, że jego sportowa pasja w wieku 52 lat, bo tyle ma obecnie urodzony w listopadzie 1969 roku bohater, zaczęła się rozszerzać. Potwierdza to zdjęcie, które sam zainteresowany opublikował na Instagramie, a fotka wywołała spore poruszenie wśród jego fanów.

Jacek Wójcik z Królowych Życia TTV pokazał, w jakich warunkach musi mieszkać! Uwagę przykuł jeden szczegół [ZDJĘCIE]

Jacek Wójcik na nartach. Wreszcie tego spróbował

Jacek Wójcik postanowił po latach zamienić sztangi na dwie deski i kijki. Na portalu społecznościowym pojawiło się zdjęcie z zimowego szaleństwa. Mężczyzna postanowił skorzystać ze śniegu i udał się na szusowanie. Jak wynika z opisu, był to jego debiut na nartach lub jeden z pierwszych razów. Zachęcił bowiem obserwujących do śledzenia jego poczynań. "Ruszamy na nocne jazdy. Zobaczcie na relacji czy będzie ze mnie jeszcze narciarz" - napisał przy fotce Jacek Wójcik.

Zadali Mariuszowi Pudzianowskiemu niewygodne pytanie publicznie. Ten szczegół nie umknął uwadze fanów, "Dominator" zareagował błyskawicznie

Fani Wójcika zachwyceni

Jacek Wójcik kolejnym zdjęciem oczarował fanów na Instagramie. Bohater programu "Królowe Życia" wywołał lawinę komentarzy, z których zdecydowana większość okazała się pozytywna. "Podziwiam. Ja to bym się zabiła na tych nartach" - napisała jedna z obserwujących. "Jak Alberto Tomba. Dajesz!" - motywował inny z fanów. "Super zdjęcie! Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku" - czytamy dalej.

Sonda
Czy Jacek Wójcik to najlepsza postać "Królowych Życia" w TTV?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze