Jakie mecze dzisiaj na EURO 14.06? Kto dzisiaj gra na EURO? Jakie dzisiaj mecze na EURO 14 czerwca? PLAN TRANSMISJI

2021-06-14 12:19
Robert Lewandowski
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Jakie mecze dzisiaj na EURO 14 czerwca? Kto dzisiaj gra na EURO? Jakie dzisiaj mecze na EURO 14.06? O której godzinie mecze dzisiaj na EURO poniedziałek

Jakie dzisiaj mecze na EURO w TV 14.06? Kto gra dzisiaj ME? Jakie mecze dzisiaj w TV na Euro 14 czerwca poniedziałek? Już dzisiaj reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz na EURO 2020 i wynik tego spotkania będzie miał ogromne znaczenie. Polska zagra ze Słowacją, teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie. Inny wynik niż zwycięstwo mocno skomplikuje naszą sytuację i zmniejszy szanse na awans. Mecze dzisiaj na EURO to nie tylko spotkanie Polska - Słowacja. Przed nami dwa inne ciekawe mecze, w tym starcie naszych grupowych rywali. Jakie mecze dzisiaj na Euro 2021? Kto dzisiaj gra w ME 14.06 Poniżej dowiesz się jakie mecze dzisiaj w TV w poniedziałek 14 czerwca.

Jakie mecze dzisiaj na EURO 14.06? Kto gra dzisiaj na EURO? Jakie dzisiaj mecze EURO

Jakie dzisiaj mecze na EURO? Najważniejszy dla polskich kibiców to oczywiście mecz Polska - Słowacja. Początek spotkania o godzinie 18 w Sankt Petersburgu. Szykują się wielkie emocje, a polscy kibice wierzą, że Biało-Czerwoni, tak jak pięć lat temu na EURO we Francji, rozpoczną występ w ME od zwycięstwa, zwiększając swoje szanse na awans i dobry wynik w finałowym turnieju. Fani liczą też oczywiście na Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski ma za sobą kapitalny sezon, w którym pobił rekord Bundesligi (41 goli). Teraz spróbuje pójść za ciosem w narodowych barwach, oby już dzisiaj w meczu Polska - Słowacja. Dużo jednak będzie zależeć od jego kolegów z zespołu. - Jeśli podczas meczów Bayernu Monachium Robert Lewandowski ma 5–6 sytuacji, a podczas meczu reprezentacji ani jednej? Świadczy o tym, że nie wykorzystujemy jego potencjału - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Jan Tomaszewski, analizując występ Polaków w towarzyskim meczu z Islandią, który był ostatnim sprawdzianem formy zespołu Paulo Sousy przed meczem Polska - Słowacja EURO 2020.

Jakie dzisiaj mecze na EURO 14.06? Kto dzisiaj gra w ME? Jakie mecze dzisiaj na EURO poniedziałek?

Jakie dzisiaj mecze na EURO? Już pierwszy mecz dzisiaj powinien dostarczyć dużych emocji. W grupie D Szkocja powalczy z Czechami. A potem już zaczną się emocje, na które czekają polscy kibice. W grupie E najpierw Polska zagra ze Słowacją, a potem Hiszpania zmierzy się ze Szwecją. - Słowacja to zespół, który dobrze radzi sobie z rywalami, którzy są faworytami. Mają piłkarzy potrafiących robić różnicę, jak Marek Hamsik czy Ondrej Duda, czy Milan Skriniar przy stałych fragmentach - mówi Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski. - Słowacy są dobrze zorganizowani i mają świetną mentalność w fazach przejściowych, zwłaszcza w kontrach. Skupiamy się jednak na sobie, na tym, co może zdarzyć się w meczu - dodał Paulo Sousa. Wczoraj nie zabrakło emocji, a najlepszy mecz rozegrały Holandia i Ukraina. Zespół Oranje wygrał 3:2. Wcześniej w tej samej grupie C Austria pokonała 3:1 Macedonię Północną, a na otwarcie rywalizacji w grupie D Anglia ograła 1:0 Chorwacja.

Jakie dzisiaj mecze na Euro Kto gra dzisiaj 14 czerwca? Jakie mecze dzisiaj w TV 14.06 GODZINY meczów

Już dzisiaj trzy kolejne mecze na Euro. Kto dzisiaj gra? Na początek mecz w grupie D - Szkocja kontra Czechy (godz 15). Potem rywalizacja zacznie się w grupie E, w której POLSKA zagra ze Słowacją (godz. 18), a Hiszpania powalczy ze Szwecją (godz. 21).

Mecze dzisiaj 14.06 niedziela PLAN TRANSMISJI TV dzisiaj

  • Grupa D: Szkocja - Czechy, godz. 15, TVP 1 i TVP Sport
  • Grupa E: Polska - Słowacja, godz. 18, TVP 1 i TVP Sport
  • Grupa E: Hiszpania - Szwecja, godz. 21, TVP 1 i TVP Sport
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE