Jakie dzisiaj mecze na EURO wtorek 15.06? Kto dzisiaj gra na EURO? Jakie mecze dzisiaj na EURO 15 czerwca? Dzisiaj grupa śmiercii!

2021-06-15 17:09
Jakie dzisiaj mecze na EURO wtorek 15.06? Kto dzisiaj gra na EURO? Jakie mecze dzisiaj na EURO 15 czerwca? O której godzinie mecze dzisiaj?
Autor: AP Jakie dzisiaj mecze na EURO wtorek 15.06? Kto dzisiaj gra na EURO? Jakie mecze dzisiaj na EURO 15 czerwca? O której godzinie mecze dzisiaj?

Jakie mecze dzisiaj na EURO 15 czerwca wtorek? Kto gra dzisiaj na EURO? Jakie dzisiaj mecze na EURO 15.06 wtorek. Mecze dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE? Po katastrofie i kompromitacji polskich piłkarzy czas na kolejne emocje. Już dzisiaj następne mecze na EURO. Przed nami rywalizacja w grupie śmierci, w której są Francja, Niemcy, Portugalia i Węgry. Reprezentacja Niemiec przystępuje do turnieju w kiepskich nastrojach. W mediach łatwo wyczuć niepewność związaną z odejściem po turnieju selekcjonera Joachima Loewa. Dodatkowo niemiecki zespół grał ostatnio w kratkę. A dzisiaj zagra z... No właśnie. Jakie mecze dzisiaj na EURO wtorek 15.06 Kto dzisiaj gra? Jakie dzisiaj mecze na EURO?

Jakie mecze dzisiaj na EURO 15.06 Kto gra dzisiaj w ME? Jakie dzisiaj mecze na EURO?

Jakie dzisiaj mecze na EURO? Po kompromitacji Polaków czas na kolejne mecze. Miejmy nadzieję, że dzisiaj emocje będą tylko pozytywne. Przed nami wielki hit - Francja zagra z Niemcami. Reprezentacja Niemiec przystępuje do turnieju w kiepskich nastrojach. W mediach łatwo wyczuć niepewność związaną z odejściem po turnieju selekcjonera Joachima Loewa. Dodatkowo niemiecki zespół grał ostatnio w kratkę. Z sześciu ostatnich spotkań Niemcy wygrali tylko trzy, a do tego zaliczyli kompromitujące spotkanie z Hiszpanią, które przegrali aż 0:6. Potknęli się też na Macedonii Północnej, co w Niemczech jest postrzegane jako wyraźny krysyz formy. Czy zawodnicy ustabilizują formę? Niemcy znani są z tego, że to turniejowa drużyna, która rozkręca się z meczu na mecz w trakcie mistrzostw. W związku z finałem Ligi Mistrzów do składu później dotarli Timo Werner, Kai Harvertz oraz Antonio Rudigier. Piłkarze Chelsea dopiero końcówkę okresu przygotowawczego przepracowali razem z całą drużyną.

Jakie dzisiaj mecze na EURO wtorek 15.06 Kto dzisiaj gra? Jakie mecze dzisiaj na EURO?

Francja wydaje się bardzo mocna. Mistrzowie świata trzy lata temu na mundialu w Rosji weszli na piłkarski szczyt i nie chcą z niego schodzić. Przed startem EURO Trójkolorowi byli faworytem numer 1 do wygrania całych mistrzostw. Czy Niemcy są w stanie ich pokonać? Nasi zachodni sąsiedzi to turniejowa maszyna. Niemcy zawsze liczą się w walce o końcowy triumf. Grupa F nazywana jest grupą śmierci. O awans walczą Francja, Niemcy, Portugalia i Węgry, którym przypadnie pewni rola chłopca do bicia. Niestety ta samo rola może przypaść reprezentacji Polski. Biało-czerwoni wczoraj zaczęli występ na EURO od katastrofy. W fatalnym stylu przegrali 1:2 ze Słowacją. Mecz kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce Grzegorza Krychowiaka. Wcześniej pechową bramkę samobójczą strzelił Wojciech Szczęsny. O której godzinie mecze dzisiaj na EURO? Poniżej zestaw transmisji tv i godziny meczów dzisiaj na EURO. Emocji nie zabraknie.

Mecze dzisiaj na EURO 16.06 Jakie dzisiaj mecze na EURO Kto dzisiaj gra Mecze w TV dzisiaj

Już dzisiaj dwa mecze w grupie śmierci czyli grupie F. To ostatni dzień zmagań w pierwszej kolejce fazy grupowej. Kto dzisiaj gra? Na początek mecz Węgry - Portugalia (godz. 18). Potem rywalizacja przeniesie się do Monachium, gdzie Francja zmierzy się z Niemcami (godz. 21).

Jakie dzisiaj mecze na EURO wtorek 15 czerwca? Kto gra dzisiaj na EURO? Jakie mecze dzisiaj?

  • Grupa F: Węgry - Portugalia, godz. 18, TVP Sport
  • Grupa F: Francja - Niemcy, godz. 21, TVP 1 i TVP Sport
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze