Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!

2020-07-28 14:13 Bol
Justyna Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła

Czasem trzeba znaleźć odrobinę czasu, by wrzucić na luz i nieco odpocząć od pędu życia codziennego. Na chwilę relaksu pozwoliła sobie Justyna Żyła, która pluskała się w basenie na dmuchanym materacu-arbuzie. Zdjęcie było naprawdę odważne. Celebrytka pokazuje się na Instagram Stories... bez stanika. Można zadać sobie pytanie - kto robił jej tak odważne ujęcie?

W ostatnim czasie rodzina Żyłów przeżywa kolejne kłopoty. Długi okres po rozwodzie na jaw wyszły kolejne brudy w familii Piotra i Justyny. Choć para nie jest już razem, to ostatnio oboje zagotowali się w mediach społecznościowych. Kobieta opublikowała wiadomości od skoczka, a ten w ramach rewanżu pokazał jej publiczne groźby. Nic dziwnego, że jedno i drugie uciekło na chwilę od problemów.

Gorąca jak wulkan Georgina Rodriguez świętowała sukces Cristiano PÓŁNAGA z trójką dzieci [ZDJĘCIE]

"Wiewiór" wybrał się na krótki odpoczynek, a Justyna wykorzystuje czas, by ładować baterie z bliskimi i znajomymi. Teraz pokazała zdjęcie z basenu, w którym pluskała się bez stanika. Trudno jej się jednak dziwić. Grzech nie korzystać z tak idealnej pogody, a idealna opalenizna jest bardzo ważna! - Relaks - dodała napis Żyła, pokazując też temperaturę z gór. 24 stopnie Celsjusza to pogoda idealna, by nieco się schłodzić w wodzie. 

Justyna Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła

Później Żyła wylegiwała się na słońcu, popijając napój z kubka i pozdrawiając swoich fanów. Tych na Instagramie zgromadziła już niespełna 80 tysięcy! Niektórzy mogli być ciekawi, kto wykonał odważne zdjęcie byłej żonie Piotra Żyły. Tego sama zainteresowana nie wrzuciła. Opcje są dwie - albo skorzystała z samowyzwalacza (nie było to selfie), albo miała pomoc z zewnątrz.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze