Klara Lewandowska, Ania Lewandowska

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córką Klarą

Klara Lewandowska ma już 4 lata! Rodzice wyprawili jej piękne urodziny

2021-05-04 10:45

Anna i Robert Lewandowscy na własnej skórze przekonali się, jak szybko potrafi płynąć czas! 4 maja urodziny obchodzi ich starsza córka, Klara, która w tym roku kończy już 4 lata! Choć rodzice małej Klary to bardzo zapracowani ludzie, to poświęcają oni swoim dzieciom mnóstwo czasu. Teraz Anna i Robert Lewandowscy postanowili pochwalić się mediach społecznościowych zdjęciami z przyjęcia urodzinowego swojej starszej córeczki.

Anna i Robert Lewandowscy to z pewnością jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Para poznała się wiele lat temu i od tamtej pory wspólnie dążą do spełniania swoich marzeń. Jednym z nich było oczywiście założenie rodziny i teraz Lewandowscy mogą cieszyć się obecnością na świecie swoich dwóch córek – Klary oraz Laury. Dziewczynki są dla swoich rodziców całym światem i mimo wielu zajęć, oboje starają się znaleźć dla nich jak najwięcej czasu. 4 maja nie mogło oczywiście zabraknął uroczystego przyjęcia, bowiem tego dnia urodziny obchodzi starsza z nich, Klara. Aż trudno uwierzyć, że córeczka Anny i Roberta Lewandowskich ma już 4 lata.

Piękne przyjęcie, ale bez gości

Rodzice małej jubilatki zadbali o wszystko, co najważniejsze – był tort, dmuchany balon z cyfrą „4” a także inne atrakcje, takie jak m.in.… dmuchany jednorożec! Na zdjęciach w mediach społecznościowych nie widać jednak, aby rodzinę odwiedzili jacyś goście. Wszystko wskazuje więc na to, że Lewandowscy zdecydowali się spędzić ten czas tylko we własnym gronie, bardzo możliwe też, że to wszystko z powodu pandemii koronawirusa.

Lewandowscy pokazali zdjęcia z majówki. Wraz z dziećmi cieszą się słoneczną pogodą, ale fani zwrócili uwagę na inny szczegół

Robert Lewandowski, Klara Lewandowska

i

Autor: Instagram /_rl9 Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Najnowsze

Materiał sponsorowany