Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba / _rl9 Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Lewandowscy pokazali zdjęcia z majówki. Wraz z dziećmi cieszą się słoneczną pogodą, ale fani zwrócili uwagę na inny szczegół

2021-05-02 21:35

Robert i Anna Lewandowscy to najpopularniejsza para w polskim sporcie i trudno się temu dziwić – od lat odnoszą wiele sukcesów, które budują ich rozpoznawalność. Dużym zainteresowaniem cieszą się także ich dwie małe córeczki – Klara oraz Laura. Lewandowscy bardzo dbają o prywatność swoich dzieci, jednak teraz pokazali zdjęcia z majówki, na których widać twarze ich córeczek, co na pewno zaskoczyło fanów.

Robert i Anna Lewandowscy od wielu lat tworzą szczęśliwą parę. Okazuje się jednak, że w niektórych przypadkach nawet mimo tak długiego stażu zdarza się im pewne rzeczy robić po raz pierwszy! Tak było choćby przy okazji tegorocznej majówki, o czym więcej pisaliśmy na naszym portalu. Teraz zarówno Anna Lewandowska jak i Robert Lewandowski opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych kilka zdjęć z majówkowego wyjazdu. Lewandowscy od zawsze bardzo dbali o to, aby ich córki zachowały jak najwięcej prywatności w mediach społecznościowych. Większość zdjęć, na których widać dziewczynki, jest zrobiona tak, aby nie było widać ich twarzy. Okazuje się jednak, że teraz zaczynają od tego odchodzić, co widać na zdjęciach opublikowanych przez nich na Instagramie, na których Lewandowscy chwalą się, jak spędzają majówkę.

Anna Lewandowska z poważnymi objawami trafiła do lekarza. Przeszła specjalistyczne badania. Więcej szczegółów w galerii poniżej:

Zdjęcia w słonecznej scenerii. Gdzie wyjechali Lewandowscy?

Nie da się ukryć, że w tym roku pogoda w czasie majowego weekendu nie rozpieściła Polaków. O ile w piątek 30 kwietnia jeszcze nie było najgorzej, to w sobotę i niedzielę sprawa przedstawia się już dużo gorzej. W wielu miejscach w Polsce bardzo mocno wiało i padał obfity deszcz. Ze zdjęć, które opublikowali Lewandowscy widzimy, że oni na pogodę narzekać nie mogą.

Jak dowiadujemy się z jednego ze zdjęć opublikowanych przez Annę Lewandowską, cała rodzina najprawdopodobniej wybrała się do Hiszpanii, ponieważ żona najlepszego polskiego piłkarza opatrzyła fotografię hasztagiem „#Spain”. Fani zwrócili jednak przede wszystkim uwagę na to, że Lewandowscy tym razem nie podeszli tak restrykcyjnie do zakrywania twarzy swoich córek.

Na zdjęciach opublikowanych zarówno przez Annę jak i Roberta Lewandowskiego można częściowo dostrzec twarze ich córeczek. Cała rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą, ale trudno dziwić się, jeśli po masie obowiązków mogą spędzić kilka wspólnych chwil w tak słonecznym miejscu, jak to na zdjęciach.

ROZPALONY! Karpiel-Bułecka nie wytrzymał, gdy zobaczył wijącą się Annę Lewandowską w obcisłym stroju

Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram /_rl9 Robert Lewandowski
Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze