Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna i Robert Lewandowscy

Tak wygląda pierwszy raz od 13 lat Lewandowskich. Anna Lewandowska opisała wszystkie szczegóły

2021-05-01 10:49

Anna Lewandowska zna się ze swoim mężem Robertem już bardzo długo. Obowiązki płynące z kariery najlepszego piłkarza świata sprawiają jednak, że kapitan reprezentacji Polski ma liczne zadania, przez które nie może się oddawać rozrywkom przeznaczonym dla innych. Do tego właśnie nawiązała znana trenerka fitness, która postanowiła wyznać, że jedną rzecz udało im się zrobić dopiero po raz pierwszy. To aż zaskakuje!

Napięty terminarz

Wszyscy znają blaski płynące z wykonywania zawodu piłkarza nożnego na najwyższym światowym poziomie. Mało kto jednak myśli o trudnościach, których przecież nie brakuje. Od wielu lat terminarz Roberta Lewandowskiego jest niezwykle napięty. Zawodnik cały czas podróżuje, zdobywa bramki w różnych zakątkach Europy i świata, a to wszystko sprawia, że trudno mu czasem wygospodarować dłuższą chwilę dla rodziny. I właśnie do tego faktu postanowiła nawiązać Anna Lewandowska, która pokusiła się o zaskakujące wyzwanie.

Katarzyna Skowrońska w szczerym wyznaniu. Pożyczała pieniądze, by grać w pokera

Pierwszy raz

- Zabieram się za śniadanie i sama nie dowierzam. Znamy się z mężem ponad trzynaście lat i spędzamy pierwszy raz wspólnie majówkę. Tym razem mój mąż ma wolne. To jest po prostu niespotykane, żeby sobie gdzieś po prostu pojechać we czwórkę, więc bardzo się cieszymy - poinformowała szczęśliwa Anna Lewandowska na Instagramie. Gdzie kapitan reprezentacji Polski spędzi weekend majowy z najbliższą rodziną? To już dla niego z pewnością zdecydowanie mniej istotne - liczy się sam fakt, że uczyni to wszystko z najbliższymi!

Anna Lewandowska na Instagramie

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska na Instagramie
Anna Lewandowska na Instagramie

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska na Instagramie

Nadchodzą wyzwania

Robert Lewandowski ładuje baterie przed nadchodzącymi wyzwaniami. Choć w klubie pozostały mu do rozegrania jeszcze raptem trzy mecze Bundesligi - i jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to za tydzień Bawarczycy przypieczętują obronę mistrzostwa Niemiec - to dużo bardziej elektryzująco jawią się czerwiec i lipiec. "Lewy" spróbuje poprowadzić reprezentację Polski do sukcesu w zbliżających się mistrzostwach Europy. W fazie grupowej Polska zmierzy się ze Słowacją, Szwecją oraz z Hiszpanią. Starcia odbędą się w Petersburgu i Sewilli.

Tomaszewski: Euro w Sewilli? Niech się martwią Hiszpanie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze