ROZPALONY! Karpiel-Bułecka nie wytrzymał, gdy zobaczył wijącą się Annę Lewandowską w obcisłym stroju

2021-04-29 15:47 jwa
Anna Lewandowska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Autor: Instagram Anna Lewandowska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Takiego materiału Anna Lewandowska nie publikowała już dawno! Tym razem żona Roberta Lewandowskiego zaskoczyła wszystkich swoich fanów niezwykłym materiałem, na którym aż wije się przed kamerą w rytm muzycznego hitu. Wideo szybko stało się niezwykle popularne w sieci. Trafiło nawet do Sebastiana Karpiela-Bułecki. Wokalista postanowił w wymowny sposób skomentować wpis trenerki fitness. Najwyraźniej nagranie Anny Lewandowskiej bardzo przypadło mu do gustu!

Anna Lewandowska od dłuższego czasu na Instagramie chwali się przede wszystkim życiem rodzinnym, przepisami na zdrowe potrawy czy planami treningowymi. Tym większym zaskoczeniem okazało się wideo, które trenerka fitness opublikowała na portalu społecznościowym. W wyjątkowej basenowej scenerii postanowiła wskoczyć w obcisłe ciuchy treningowe i przed kamerą uprawiać gimnastykę. Raz przodem, raz tyłem, za każdym razem w innej pozie. Żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała gibkość, jakiej mogą pozazdrościć jej czołowe gimnastyczki. Filmik, w tle którego śpiewa Dua Lipa, szybko stał się wielkim hitem na Instagramie. Posypały się serduszka i komentarze. Wśród osób, które zareagowały na materiał Anny Lewandowskiej był Sebastian Karpiel-Bułecka. Pełen ognia komentarz muzyka znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Anna Lewandowska Instagram

Anna Lewandowska z pewnością liczyła się z tym, że jej post na Instagramie wzbudzi spore zainteresowanie. W końcu jest jedną z najpopularniejszych Polek, a jej konto śledzi cała masa użytkowników. Pod każdym zdjęciem ślad po sobie zostawiają także polscy celebryci. Nie inaczej było w tym przypadku, gdzie oprócz wspomnianego Karpiela-Bułecki swoje opinie wyraziły m.in. Jessica Mercedes czy Agnieszka Wesołowska. Łącznie konto żony najlepszego polskiego piłkarza na Instagramie obserwuje aż ponad 3 miliony internautów.

Anna Lewandowska na wideo

Anna Lewandowska dość często pokazuje się na materiałach wideo. Zazwyczaj jednak omawia na nich ważne w diecie lub planie treningowym szczegóły. Przekazuje swoją wiedzę do Polek. Wiele z nich już dawno dzięki temu odmieniło swoje życie. Zdarza się też, że Lewandowska publikuje nagrania z domowego zacisza, na których pokazuje jakie postępy w rozwoju robią córki jej i Roberta Lewandowskiego. Tym razem jednak wideo było dość wyjątkowe. Sprawdźcie je w poniższej galerii zdjęć!

Zobacz: Kamil Stoch przekazał nowe informacje o żonie. Ewa Bilan-Stoch "zachorowała na monstery"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze