Anna Lewandowska wyznała INTYMNE szczegóły życia z Robertem. Po prostu to uwielbia!

2021-04-04 11:34 Marcin Długosz
Anna i Robert Lewandowscy
Autor: Instagram/ Anna Lewandowska

Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, nie przechodzi ostatnio najłatwiejszych momentów. Musi bowiem pauzować z powodu kontuzji, której doznał podczas zgrupowania kadry. Na szczęście niezmiennie może liczyć na wsparcie swojej ukochanej żony Anny. A ta postanowiła wyjawić publiczne pewnie intymne szczegóły swojego życia z ukochanym. Wydaje się, że pod tym wyznaniem mogłyby się podpisać miliony Polaków.

Takiej sytuacji nie zakładał chyba żaden kibic reprezentacji Polski. A jednak - w starciu z Andorą Robert Lewandowski nabawił się urazu, który wykluczył go z pojedynku na Wembley. Najlepszego polskiego piłkarza zdecydowanie brakowało w talii selekcjonerowi Paulo Sousie, a "Biało-czerwoni" nie byli w stanie sobie poradzić z Anglią i ulegli jej 1:2. Sam zawodnik natomiast musi się zmierzyć z nieco poważniejszym problemem, gdyż opuści nie tylko jeden pojedynek kadry, ale także kilka w barwach Bayernu Monachium. Naciągnięte więzadło kolanowe to dla piłkarza uraz bardzo niebezpieczny i nie wolno przy nim jakkolwiek ryzykować. Najlepszy zawodnik świata ubiegłego roku ma tego doskonałą świadomość i możemy być pewni, że powróci na murawę dopiero w odpowiedniej chwili.

Nazwał Andrzeja Gołotę KALEKĄ! Żona publicznie ujawniła wyniki badań! Wszystko jasne

Tymczasem ze swoimi akywnościami i wdrażaniem kolejnych projektów nie ustaje żona "Lewego", Anna. Kobieta od czasu do czasu zabiera także głos w kwestiach dotyczących jej prywatnych spraw. Tak też było i tym razem, gdy wyznała pewien intymny sekret! Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Półnagi Marcin Najman rozprawia w łóżku o fizyce. Publicznie zadeklarował, że będzie żył wiecznie

To w tej sytuacji Lewandowski doznał KONTUZJI!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze