Andrzej Gołota, Mariola Gołota

i

Autor: Marek Barczyński Andrzej Gołota, Mariola Gołota

Nazwał Andrzeja Gołotę KALEKĄ! Żona nie mogła już dłużej czekać. UJAWNIŁA wyniki badań

2021-04-01 12:11

Andrzej Gołota przez lata swojej zawodowej kariery bokserskiej stoczył wiele ciężkich pojedynków. Nie jest tajemnicą, że ikona polskiego sportu czasem ma problemy z dykcją. Niektórzy uważają, że to choroba, której nabawił się przez wyniszczające starcia w ringu. Podczas jednego z programów został nazwany nawet kaleką. Wtedy jednak odpowiedź wystosowała jego żona. Mariola Gołota, która od lat wspiera Andrzeja Gołotę, powołała się na wyniki specjalistycznych badań. Dały one jednoznaczne wyniki.

Andrzej Gołota to żywa legenda polskiego sportu. W latach, gdy polskim kibicom bardzo brakowało sukcesów, walki "Andrew" cieszyły się ogromną popularnością. Większość z nich stoczył w Stanach Zjednoczonych. Oznaczało to, że miliony Polaków musiało wstawać w środku nocy, by obserwować poczynania Gołoty na zawodowych ringach. Wiele z walk Polaka kończyło się prawdziwymi wojnami między linami. Nie jest tajemnicą, że boks to wyniszczający organizm sport. Dziś Andrzej Gołota wciąż cieszy się wielką popularnością, choć częste są głosy, że problemy z dykcją to efekt choroby, która wzięła się od przyjmowanych ciosów. Jakiś czas temu jeden z kibiców nazwał wprost Andrzeja Gołotę kaleką, co było bardzo bolesne. W programie na YouTube'ie Andrzej Kostyra odniósł się do takich głosów. O stanie zdrowia męża wypowiedziała się także jego żona. O tym, co Mariola Gołota wyjawiła przeczytacie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Janusz Gajos 32 lata temu przeżył moment uniesienia z Małgorzatą Pieczyńską. Widzieli to wszyscy i rozpamiętują do dziś

Mariola Gołota, żona Andrzeja Gołoty, postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje na temat tego czy problemy niektórych ze zrozumieniem byłego pięściarza to efekt choroby ikony rodzimego sportu. Wybranka serca "Andrew" upubliczniła wyniki badań medycznych, które dały jednoznaczną diagnozę.

Zobacz: Siostra Dawida Kubackiego nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła jak wygląda. Nie poznali go nawet rodzice

Sonda
Czy wstawałeś/-aś na walki Andrzej Gołoty w nocy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze