Tak wygląda teraz Andrzej Gołota. Zdjęcie żony pokazuje, jaka jest prawda o jego życiu

2021-03-04 8:19 md
Andrzej Gołota
Autor: CyfraSport Andrzej Gołota

Nie ma cienia wątpliwości, że do grona najpopularniejszych sportowców w Polsce należy zaliczyć Andrzeja Gołotę. I to nawet pomimo faktu, że od wielu lat nie kontynuuje on swojej przygody z zawodowym boksem. "Andrew" na co dzień mieszka za oceanem, a fani mogą przekonać się, co u niego słychać, wyłącznie za pośrednictwem żony Marioli. Tak też było i tym razem - kobieta pokazała, jak obecnie wygląda popularny pięściarz!

Nie ma chyba w Polsce ani jednego fana sportu, który nigdy nie spojrzałby z uznaniem na karierę i dokonania Andrzeja Gołoty. Niegdyś temu bokserowi kibicował po prostu cały kraj. To już jednak oczywiście przeszłość, jako że od dłuższego czasu "Andrew" nie kontynuuje swojej kariery w ringu. Sam twierdził niegdyś, że byłby w stanie stoczyć jeszcze jedną walkę i nie stanowiłoby to dla niego żadnego problemu na przykład natury fizycznej, ale odmiennego zdania jest jego żona, Mariola. Kobieta przez lata drżała o zdrowie swojego męża, który przyjmował na głowę ciosy najpotężniejszych bokserów. Nie chce, żeby to się powtórzyło i mężczyzna ryzykował zdrowie. A jak dobrze wiemy, żony trzeba słuchać... Zatem z jeszcze jednej walki Andrzej Gołoty - nici.

Gdy na Instagramie Kamila Stocha doszło do tej sytuacji, ogarnęła go bezradność. Nawet sobie tego nie wyobrażał

Aktualnie Gołota mieszka za oceanem, gdzie siłą rzeczy jest nieco bardziej odcięty od polskich fanów niż gdyby żył nad Wisłą na co dzień. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie pojawia się w przestrzeni publicznej czy ogólnie w sieci. Wręcz przeciwnie!

W takich warunkach musi żyć Zbigniew Boniek. Na ścianach wiszą malutkie fotografie, a prezes gania w fartuchu

Żona "Andrew", Mariola, dba o to, aby wszyscy sympatycy boksera zwyczajnie o nim nie zapomnieli. Na Instagramie należącej do kobiety od czasu do czasu możemy ujrzeć zdjęcia Andrzeja Gołoty - zarówno te z przeszłości, jak i aktualne. Teraz ukochana pięściarza postanowiła podzielić się z sympatykami fotką z wyprawy swojego męża w góry. Jak widać, w życiu boksera wszystko jest w porządku. Podróżuje ze swoją rodziną, cieszy się życiem i - jak podkreśliła sama Mariola Gołota - czuje zew. A to najważniejsze!

Gołota w przeszłości niejednokrotnie dał się już poznać jako wielki wielbiciel natury oraz różnego rodzaju wypraw. Możemy być zatem pewni, że także i z najnowszej wycieczki w góry wyniesie dużo dobrego zarówno dla siebie, jak i dla całej rodziny. Bo przecież odpowiednie nastrojenie i osiągnięcie stanu spokoju ducha wpływa pozytywnie nie tylko na jedną konkretną osobę, ale i na całe jej otoczenie!

Super Raport 03.03 (Goście: Sławomir Nitras - PO, Bogusław Liberadzki -europoseł Lewicy, Michał Wawrykiewicz adwokat) Sedno Sprawy: Błażej Spychalski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze