W takich warunkach musi żyć Zbigniew Boniek. Na ścianach wiszą malutkie fotografie, a prezes gania w fartuchu

2021-03-04 7:30 md
Zbigniew Boniek pokazał jak mieszka
Autor: Twitter / BoniekZibi Zbigniew Boniek pokazał jak mieszka

Miniona środa była wyjątkowym dniem dla Zbigniewa Bońka. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej obchodził bowiem swoje 65. urodziny. Z tego powodu nie mogło zabraknąć spotkania z najbliższymi, a sam były piłkarz podzielił się pewnymi materiałami za pomocą mediów społecznościowych. Możemy ujrzeć tam wnętrze jego domu, a także ukochanych wnuków!

Z całą pewnością duchem Zbigniew Boniek pozostaje bardzo młody. Dalej z wielkim rozmachem zarządza Polskim Związkiem Piłki Nożnej, w którym jednak jego kadencja powoli ma się ku końcowi. Reprezentacja kraju pod auspicjami "Zibiego" wybierze się jeszcze na nadchodzące mistrzostwa Europy i stoczy trzy mecze kwalifikacji do mistrzostw świata. Później jednak po niemal dekadzie nastąpi zmiana warty i polskim futbolem będzie rządził już kto inny.

Dzieci Zbigniewa Bońka - zobacz ZDJĘCIA

To jednak sprawy sportowe, a sam Boniek niejednokrotnie podkreślał, jak ważną kwestię stanowi dla niego rodzina. Ta nie zawiodła w dniu 65. urodzin prezesa otaczając go towarzystwem i sprawiając, że ważna dla niego chwila stała się prawdziwie wyjątkowa. Szef PZPN postanowił podzielić się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym widzimy wnętrze jego domu. Widać, że sam "Zibi" chyba własnoręcznie przygotował ucztę, jako że pozuje jeszcz w fartuchu!

Uwagę przyciągają także liczne nostalgiczne zdjęcia na ścianie. Zbigniew Boniek raz jeszcze udowodnił jak rodzinnym jest człowiekiem i pokazał, że odniesień do najbliższych nie brakuje w jego życiu codziennym!

Super Raport 03.03 (Goście: Sławomir Nitras - PO, Bogusław Liberadzki -europoseł Lewicy, Michał Wawrykiewicz adwokat) Sedno Sprawy: Błażej Spychalski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze