Anna Lewandowska wprowadza w domu nową zasadę

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska wprowadza w domu nową zasadę

Anna Lewandowska wprowadza w domu nowe zasady. Rodzinę reprezentanta Polski czekają spore zmiany

2021-04-25 18:44

Nadchodząca wielkimi krokami wiosna przyniosła wielkie zmiany w domu Lewandowskich. Żona kapitana polskiej reprezentacji dzieli się ze swoimi fankami wieloma informacjami ze swojego życia oraz z tego, co dzieje się w domu kapitana polskiej kadry i nie inaczej było tym razem. Instruktorka fitness postanowiła zacząć zmiany od porządków w domu, ale to dopiero początek. Rodzinę Lewandowskich czekają spore zmiany.

Anna Lewandowska od lat cieszy się dużą popularnością w Internecie, a jej konta w mediach społecznościowych obserwowane są przez kolejne osoby. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie wykorzystuje swoją popularność między innymi do tego, aby zachęcać kobiety i mężczyzn do zmian w swoim życiu, częstszych ćwiczeń oraz dbania o własne ciało. Na swoim Instagramie, Anna Lewandowska często chwali się również kolejnymi informacjami zarówno ze swojego życia, jak i tym, co dzieje się w domu kapitana reprezentacji Polski. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego postanowiła wziąć się za wiosenne porządki, co przy okazji poskutkowało kilkoma zmianami w życiu instruktorki fitness i jej rodziny. Jak się okazuje, w życiu Lewandowskich szykują się spore zmiany. 

Lewandowska wprowadza nowe zasady

Instruktorka fitness zdradziła w swoich mediach społecznościowych, że sobotnie popołudnie spędza na wiosennych porządkach, które rozpoczęła od swojej szafy. To jednak, jak się okazuje, dopiero początek, bo żona Lewandowskiego już zapowiedziała kilka zmian w swoim życiu. O jednej z nich poinformowała od razu. To niewątpliwie będzie miało duży wpływ na życie rodziny kapitana polskiej kadry. Zobaczcie, jaką zasadę wprowadziła Anna Lewandowska, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Anna Lewandowska wyznała INTYMNE szczegóły życia z Robertem. Po prostu to uwielbia!

Sonda
Którą z trenerek cenisz bardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze