Anna Lewandowska wyjawiła prawdę o swoich porodach. Wskazała na istotny SZCZEGÓŁ, to była prawdziwa KATORGA

2021-04-10 16:16
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba

Dla Roberta i Anny Lewandowskich ostatni czas z pewnością nie jest najłatwiejszy. Polski piłkarz zmaga się z kontuzją, która wyklucza go z gry w bardzo ważnej części sezonu, a do tego małżeństwo wciąż pozostaje w konflikcie z Cezarym Kucharskim, byłym agentem Lewandowskiego. Mimo to Anna Lewandowska nie traci dobrego humoru i ostatnio postanowiła podzielić się z fanami różnymi ciekawostkami na temat swojego życia. Żona najlepszego polskiego piłkarza otrzymała m.in. pytanie o swoje oba porody, a to co wyjawiła, może zaskoczyć niejednego fana!

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Jej konto na Instagramie śledzą ponad 3 mln użytkowników! Oczywiście swoją popularność żona Roberta Lewandowskiego buduje dzięki dużej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie promuje swoje produkty oraz treningi czy diety. Anna Lewandowska dzieli się tam również materiałami z prywatnego życia, a całkiem niedawno postanowiła podzielić się kolejną porcją ciekawostek o sobie i swojej rodzinie. Fani byli niezwykle ciekawi m.in. tego, skąd pomysły na imiona ich córek. Co ciekawe, jedna z nich, Klara, niedawno przerwała swojemu słynnemu tacie wywiad! O tym więcej dowiecie się w galerii poniżej. Fani zapytali Annę Lewandowską także o tematy związane z samymi porodami, a popularna trenerka nie bała się odpowiadać.

Lewandowscy będą mieli TRZECIE dziecko? Anna Lewandowska wyjawiła, co myśli o powiększeniu rodziny

Żona Roberta Lewandowskiego jak mało kto dba o to, aby mieć wszystko pod kontrolą i poukładane według planu. Niestety, są pewne rzeczy, których nie da się przewidzieć, a tak często jest w przypadku porodów. Okazuje się, że Anna Lewandowska rodząc Klarę oraz Laurę doświadczyła skrajnie różnych sytuacji.

Jedna z internautek zapytała Annę Lewandowską o to, czy rodziła ze znieczuleniem, czy bez, będąc niezwykle ciekawą odpowiedzi. – Pytanie o poród, czy rodziłaś ze znieczuleniem? błagam odpowiedz – brzmiało jedno z pytań skierowanych do popularnej trenerki. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła odpowiedzieć, wskazując także na istotne szczegóły.

Okazuje się, że poród Klary był ze znieczuleniem i trwał aż… 28 godzin! Z kolei młodsza z córek, Laura, przyszła na świat w niecałe pół godziny i jak informuje Anna Lewandowska, ten poród odbył się już bez znieczulenia. – Oba porody zupełnie inne: Klara - w znieczuleniu 28h, Laura - bez znieczulenia… 28 minut – napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska wyjawiła prawdę o swojej diecie. Mit upadł w oczach!

Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze