Anna Lewandowska wyjawiła prawdę o swojej diecie. Mit upadł w oczach!

2021-04-08 12:05
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych dietetyczek i trenerek fitness w całej Polsce jest Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski, Roberta, nie ustaje w promowaniu aktywnego trybu życia wśród wszystkich, którzy śledzą jej poczynania. Tymczasem na światło dzienne wyszedł pewien... grzech dietetyczny kobiety. Fani obserwujący ją w mediach społecznościowych mogą czuć się zaskoczeni!

Lewandowska od lat z powodzeniem dba o formę wielu tysięcy Polek i Polaków. Ćwiczenia proponowane przez nią w mediach społecznościowych cieszą się ogromną popularnością, ale oczywiście sama aktywność fizyczna to nie wszystko. Niezwykla ważna, a może i wazniejsza, jest w tym wszystkim także i dieta. A ukochana Roberta Lewandowskiego jak nikt inny orientuje się w tym, co jest potrzebne ludzkiemu organizmowi, aby funkcjonował optymalnie i był gotowy do podejmowania nawet i największych wyzwań fizycznych.

Tak MIESZKA Arkadiusz Milik!

Jak się jednak okazuje, nawet i w tak wydawałoby się restrykcyjnej diecie jak ta preferowana przez Annę Lewandowską, znajduje się miejsce na produkty spoza określonej listy. Dietetyczka podzieliła się tym wyznaniem na Instagramie, gdy zdecydowała się wziąć udział w odpowiadaniu fanom na zadawane przez nich pytania. Zagadnięta o największy grzech jedzeniowy, popularna trenerka fitness odparła wyraźnie: - Podjadanie z czyjegoś talerza... tego, czego sama bym nie zamówiła!

Anna Lewandowska o jedzeniowym grzechu
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska o jedzeniowym grzechu

Jak zwykło się mówić w takich sytuacjach, do wszystkiego najważniejsze jest zdrowe podejście. Anna Lewandowska bez wątpienia doskonale wie, co jej służy, a co nie, ale znajduje w tym wszystkim doskonały balans. Udowadnia to jej idealnie wypracowana sylwetka i multum wiedzy, którą każdego dnia przekazuje Polakom i Polkom pracującym nad poprawą swojej formy!

Relaks mistrza! Tak Lewandowski bawi się z Laurą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze