Tak wygląda PRZEPOCONA Anna Lewandowska bez makijażu. To kompletnie inna osoba! Nie do wiary!

2021-04-15 12:16 jwa
Anna Lewandowska bez makijażu
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska bez makijażu

Anna Lewandowska bardzo często pojawia się na różnego rodzaju galach. Fani przyzwyczaili się więc do oblicza żony Roberta Lewandowskiego w pełnym makijażu. Rzadko zdarza się bowiem, by znane osoby pokazywały się publicznie bez wcześniejszego przygotowania. Tym razem było zupełnie inaczej. Trenerka fitness postanowiła pokazać całemu światu naturalną wersję samej siebie. Przepocona Anna Lewandowska bez makijażu wygląda zupełnie inaczej!

Anna Lewandowska bardzo dba o swój wizerunek w Internecie. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z sesji, do których specjalnie się przygotowuje. Na takie wydarzenia nie tylko ubiera się zgodnie z obowiązującymi w modzie trendami, lecz także mocno maluje. Właśnie taki wizerunek znanych Polek jest utrwalony w społeczeństwie - zawsze w makijażu i gotowych do pracy. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego postanowiła zaskoczyć wszystkich fanów. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się nagranie, które pokazuje, jak wygląda trenerka fitness zupełnie bez makijażu. Do tego nie wstydziła się pokazać wersji samej siebie po ciężkim treningu, oblanej potem. W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia, które pokazują różnicę w wyglądzie Anny Lewandowskiej.

Zobacz: Adam Małysz popadł w wielkie KOMPLEKSY z powodu wyglądu i wagi. Wstydziła się go nawet żona Izabela!

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska to kobieta naturalnie piękna. Nie powinno więc dziwić to, że nie miała oporów przed pokazaniem się publicznie bez grama makijażu. Wiele pań nawet nie myśli, by posunąć się do podobnego działania, szczególnie wpływając w jakiś sposób na społeczeństwo. Z pewnością to akt wielkiej odwagi!

Sprawdź: Andrzej Gołota jednym gestem może pomóc niepełnosprawnemu. Wystarczyło mu kilka sekund

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze