Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. W oczy rzucają się zęby i wyjątkowy mężczyzna

2021-04-14 16:14 Jakub Waśko
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska po raz kolejny postanowiła zaskoczyć fanów na Instagramie. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak można było się spodziewać, obserwujący konto trenerki fitness na portalu społecznościowym byli urzeczeni! Anna Lewandowska postanowiła pokazać przy okazji bardzo ważnego w swoim życiu mężczyznę. Do tego była mistrzyni karate przypomniała o ważnym dniu.

Anna Lewandowska od wielu lat pracuje na swoje nazwisko. Choć w jej małżeństwie nie brakowałoby nigdy pieniędzy ze względu na to, że Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie, to wrodzona ambicja nie pozwala jej na zaprzestanie pracy nad sobą. Trenerka fitness skończyła studia, o czym przeczytacie w poniższej galerii zdjęć, a teraz ciężko pracuje jako trenerka personalna i dietetyczka. Znana jest także z tego, że jest niezwykle rodzinną osobą. Niemal każdą wolną chwilę poświęca ukochanemu mężowi i uroczym córeczkom. Od najmłodszych lat dbała o kontakt z najlepszymi, co potwierdza tylko zdjęcie, które Lewandowska wrzuciła na Instagrama. Pokazała ona na nim, jak wyglądała w dzieciństwie!

Sprawdź: Adam Małysz nie jest katolikiem. Córka opowiedziała o jego wyznaniu. Zaskakujące, co robi z różańcem

Anna Lewandowska na fotografii pozuje w wyjątkowym towarzystwie. Do tego wszystkiego zamieściła opis, który wskazuje na to, że zbliża się wyjątkowy dzień, który jest dla niej szczególnie ważny. Zdjęcie pokazuje jej szeroki uśmiech i uzębienie. Już w najmłodszych latach było ono po prostu perfekcyjne!

Zobacz: Wyjątkowa cecha łączy Krzysztofa Ibisza i Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV. Wzbudza powszechną zazdrość

Anna Lewandowska na instagramowym zdjęciu znajduje się w objęciach ukochanego brata. Braterska miłość potrafi być bardzo silna i z pewnością pan Piotr Stachurski często pomagał siostrze w jej życiowych rozterkach i wspólnie udawało im się wychodzić z największych dziecięcych opresji. Co ciekawe, brat Anny Lewandowskiej nie obrał sportowej ścieżki. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych. Z opisu pod zdjęciem Lewandowskiej wynika, że relacja z najbliższą rodziną faktycznie stanowi w jej życiu kluczową rolę.

Sprawdź: Ewa Bilan-Stoch musiała przejść aż trzy operacje, ale dalej cierpi. W nocy ma bolesne sny

"Poznajecie tę dwójkę? Jutro będziemy świętować Dzień Rodzeństwa" - napisała na portalu społecznościowym Anna Lewandowska. Po chwili zaproponowała także specjalną zabawę. "Ten weekend to wspaniały moment, aby odkopać stare albumy czy przeszukać rolkę aparatu i powspominać czas ze swoją siostrą lub bratem. A może taka rodzinna więź łączy Cię z przyjaciółmi? Przecież każdy z nas może odnaleźć bratnią duszę i „cząstkę siebie” w bliskich relacjach z innymi ludźmi, nie tylko poprzez więzy krwi!" - napisała Lewandowska.

Sprawdź: Weronika Zawistowska w rozmowie z "SE" o Bayernie i ściganiu Lewandowskiego. Ambitne plany, ważny cel!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze