KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków TV NA ŻYWO TRANSMISJA Puchar Polski: Gdzie obejrzeć KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: KSZO Ostrowiec - Wisła w TV Na jakim programie dzisiaj PP 15.08.2020

2020-08-15 1:30 CH
Hebert, Wisła Kraków
Autor: Cyfrasport Hebert, Wisła Kraków

KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Puchar Polski KSZO - Wisła STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków w TV Na jakim programie mecz Wisły Kraków dzisiaj w PP 15.08.2020. Piłkarze Wisły Kraków wracają do gry. W 1/32 finału Pucharu Polski "Biała Gwiazda" powalczy na boisku KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Poprzednia edycja pucharowych rozgrywek nie zakończyła się dla Wisły najlepiej. Teraz wiślacy mają okazję do rehabilitacji. Jak zaprezentują się w pierwszym meczu po letniej przerwie? O której godzinie gra Wisła Kraków w Pucharze Polski. Mecz KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków w Pucharze Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia o godzinie 19.30. Puchar Polski: KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków LIVE STREAM ONLINE Czy jest TRANSMISJA NA ŻYWO?

KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków Gdzie oglądać mecz Puchar Polski NA ŻYWO

Piłkarze Wisły Kraków zaczynają nowy sezon. Na początek powalczą w 1/32 finału Pucharu Polski. Ich rywalem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wisła oczywiście jest faworytem, ale pierwszy oficjalny mecz po długiej przerwie to zawsze wielka niewiadoma. - Wiemy, jak wyglądała sytuacja z Pucharem Polski w tamtym sezonie. Zawsze będziemy mieć duży szacunek do przeciwnika i dużą determinację, by wygrywać - nie inaczej będzie i teraz. Bardzo nam zależy, by daleko zajść w Pucharze Polski i jest bardzo pozytywne nastawienie, z dużą dozą determinacji przed jutrzejszym meczem - powiedział Artur Skowronek, trener Wisły Kraków. Przed sobotnim meczem z Wisłą, zespół KSZO Ostrowiec zmierzył się z rezerwami Cracovii. - Mamy duży materiał poglądowy, bo nie oglądaliśmy tylko tego meczu z Cracovią, ale i ich ostatni mecz u siebie czy ten z Hutnikiem Kraków - komentuje trener Skowronek. - Piłkarze dziś i wczoraj dostali wskazówki, jak funkcjonować, by płynność w meczu była dobra, by eliminować ich atuty, choćby te w postaci stałych fragmentów gry, bo to wysoki zespół - podsumował trener Białej Gwiazdy. Do Wisły w letnim okienku transferowym dołączyło już kilku ciekawych zawodników. - Uważam, że idzie to w bardzo dobrą stronę, wzmacniamy się, podnosimy jakość drużyny i dzięki temu, mam nadzieję, że dobrze wystartujemy na początku sezonu oraz jutro w Pucharze Polski, potwierdzając to wszystko – ocenił trener Skowronek.

KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć

Mecz KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków w 1/32 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia 2020. Początek meczu KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków o godzinie 19.30. Prawa telewizyjne do rozgrywek Pucharu Polski ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji tv na żywo z meczu KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków. W tym dniu pokaże inne mecze w Pucharze Polski. Brak też informacji o planowanym legalnym streamie online live z meczu KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków w PP.

Najnowsze