Laura Lewandowska: pierwsze ZDJĘCIE, znaczenie imienia, znak zodiaku

2020-05-06 13:32
Robert Lewandowski z Laurą
Autor: Instagram Robert Lewandowski z Laurą

Znakomite wieści przekazał w środowe przedpołudnie Robert Lewandowski! Anna Lewandowska szczęśliwie urodziła drugie dziecko! Na świecie pojawiła się mała Laura Lewandowska! Jej pierwsze zdjęcie na Instagramie pokazał kapitan reprezentacji Polski. Co oznacza imię Laura? Jaki znak zodiaku ma Laura Lewandowska?

Radosna nowina zstąpiła na sportowy świat w środowe przedpołudnie. Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko - kolejną córeczkę, czym na Instagramie chwalił się szczęśliwy tatuś. Robert zdradził też jej imię. Para zdecydowała się na Laurę! - Cześć maleństwo. Witaj na tym świecie Lauro! Dobra robota Mamusiu - napisał kapitan reprezentacji Polski. Do opisu dołączone było także pierwsze zdjęcie Laury Lewandowskiej. Czuły tatuś całuje córeczkę w głowę.

Laura Lewandowska: znaczenie imienia

Co znaczy imię drugiej córki Lewandowskich? Laura jest imieniem pochodzenia łacińskiego. Jest to skrót od imienia Laurenzia, którego geneza ma dwa znaczenia. Pierwsze z nich wiąże się z pochodzeniem regionalnym - mówiło o kobiecie z Laurentium. Jest związane także ze słowem "laur", czyli wawrzynem szlachetnym. Ma to też wymowne znaczenie. Wszak laury wręczano najlepszym sportowcom świata podczas zawodów olimpijskich!

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Laura Lewandowska: znak zodiaku

Laura Lewandowska, podobnie jak Klara, jest zodiakalnym bykiem. W domu najpopularniejszej polskiej, sportowej pary i po narodzinach drugiego dziecka nudno nie będzie. Dwa byki mogą czasem się spierać, ponieważ, mimo wrażliwości, słyną ze swojego uporu. Klara i Laura, jako osoby dominujące, mogą chcieć narzucać swoje sposoby na zabawę, co może prowadzić do konfliktów. Z czasem jednak będą mogły się odpowiednio dotrzeć i znajdą nić porozumienia! Co ważne - byki są bardzo uczuciowe. Dziewczynki spod tego znaku zodiaku uwielbiają dobre jedzenie, a w tym jej mama, Ania jest przecież ekspertem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze