Lech Poznań – Pogoń Szczecin TRANSMISJA Puchar Polski: Lech – Pogoń 27.02 GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: Cyfrasport Lech Poznań – Pogoń Szczecin TRANSMISJA Puchar Polski: Lech – Pogoń 27.02 GDZIE OGLĄDAĆ?

Puchar Polski

Lech Poznań – Pogoń Szczecin TRANSMISJA Puchar Polski: Lech – Pogoń GDZIE OGLĄDAĆ? Puchar Polski ćwierćfinał: Lech – Pogoń dzisiaj 27.02 STREAM ONLINE

2024-02-27 16:35

Lech Poznań – Pogoń Szczecin TRANSMISJA Puchar Polski: Lech – Pogoń GDZIE OGLĄDAĆ? Puchar Polski ćwierćfinał: Lech – Pogoń dzisiaj 27.02 STREAM ONLINE. Puchar Polski wchodzi w decydującą fazę. Choć do majowego finału jeszcze daleko, to już teraz rozstrzygnie się, kto awansuje do półfinałów. Już na etapie 1/4 finału spotkają się drużyny, które śmiało mogłyby myśleć o grze w finale – to Lech Poznań i Pogoń Szczecin, które walczą o czołówkę w rozgrywkach Ekstraklasy. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Lech – Pogoń w ćwierćfinale Pucharu Polski.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin TRANSMISJA Puchar Polski: Lech – Pogoń GDZIE OGLĄDAĆ?

Obecnie już żadna polska drużyna nie występuje w europejskich pucharach, więc wszystkie mogą w pełni skupić się na rozgrywkach Ekstraklasy. Jednak aż siedem zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej walczy jeszcze o tytuł w Pucharze Polski. O ile w poprzednim sezonie w krajowym pucharze mieliśmy wiele niespodzianek i drużyn z niższych klas, tak obecnie na 8 drużyn w ćwierćfinałach tylko jednak nie gra na najwyższym szczeblu i jest to Wisła Kraków z Fortuna 1. Ligi. Mimo to zdecydowanym hitem ćwierćfinałowych starć zdaje się być tylko jedno starcie – Lecha z Pogonią.

Puchar Polski ćwierćfinał: Lech – Pogoń dzisiaj 27.02 STREAM ONLINE

Lech Poznań to obecnie trzecia drużyna Ekstraklasy z 40 punktami na koncie, natomiast Pogoń Szczecin znajduje się tuż za nim – na 4. lokacie, tracąc zaledwie oczko. „Kolejorz” z pewnością może mieć obawy przed tym starciem, bowiem w ostatnim czasie nie radził sobie dobrze z drużyną ze Szczecina – w październiku uległ jej w lidze aż 0:5, w poprzednim sezonie Ekstraklasy dwukrotnie remisował z nią 2:2. Po raz ostatni Lech pokonał Pogoń niemal równo dwa lata temu – 26 lutego 2022 roku wygrał w ramach meczu Ekstraklasy w Szczecinie aż 3:0.

Mecz Lech Poznań – Pogoń Szczecin w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski odbędzie się 27 lutego. Start meczu zaplanowano na godzinę 20:30. TRANSMISJA z tego spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie w płatnej usłudze Polsat Box GO.

Najnowsze