Leżał w ŚPIĄCZCE przez TYDZIEŃ! Problemy ze zdrowiem legendarnego piłkarskiego działacza

2021-01-22 18:10 PM
Sepp Blatter
Autor: East News Sepp Blatter

Piłka nożna to nie tylko wielcy piłkarze i trenerzy, ale również szefowie klubów i organizacji sterujących piłką nożną. Niedawno wyszło na jaw, że ogromne problemy zdrowotne ma jedna z legendarnych postaci w światowej piłce, Sepp Blatter. Wieloletni szef FIFA na początku stycznia trafił do szpitala. Teraz okazało się, że sytuacja była bardzo poważna, a znany działacz przez tydzień pozostawał w śpiączce!

Trudno byłoby znaleźć fana piłki nożnej, który nie kojarzyłby nazwiska Seppa Blattera. Szwajcar przez 17 lat był przewodniczącym FIFA. Na czele światowej organizacji piłkarskiej stał w latach 1998 – 2015. Ze swojej funkcji został usunięty po wybuchu afery korupcyjnej, która dotyczyła m.in. właśnie jego i ówczesnego przewodniczącego UEFA, Michaela Platiniego.

KŁOPOTY Zinedine Zidane'a. Trener Realu Madryt w najbliższym czasie nie usiądzie na ławce trenerskiej

W ostatnim czasie 84-letni Szwajcar musiał martwić się jednak bardziej o swoje zdrowie, niż sprawy związane z aferą korupcyjną. Przed Bożym Narodzeniem Blatter przeszedł operację serca, która miała być rutynowym zabiegiem. Niestety, w jej trakcie doszło do komplikacji, przez które jego stan bardzo się pogorszył. Lekarze postanowili wprowadzić 84-latka w stan śpiączki farmakologicznej.

Zobacz zdjęcia żony nowego selekcjonera reprezentacji Polski!

Gerard Pique ma nową FURĘ! Ten wóz przyspiesza w 4,9 s do setki! ZDJĘCIA, WIDEO

Po tygodniu Sepp Blatter został wybudzony, a niedawno opuścił oddział intensywnej terapii. Wciąż jednak pozostaje pod opieką lekarzy. Kłopoty zdrowotne były szef FIFA miał już w 2015 roku. Wtedy trafił na oddział intensywnej terapii w związku z kłopotami z układem odpornościowym. Natomiast w listopadzie 2020 roku Szwajcar uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze