Diego Maradona

i

Autor: East News Diego Maradona

Maradona CUDEM uniknął śmierci. Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia legendy

2020-11-12 13:57

Sportowy świat na chwilę wstrzymał oddech po tym jak w mediach tradycyjnych oraz społecznościowych gruchnęła informacja o pobycie Diego Maradony w szpitalu. Ikona piłki nożnej musiała nawet poddać się zabiegowi, co było związane z krwiakiem w okolicy mózgu Argentyńczyka. Teraz Maradona przeniósł się już ze szpitala do domu, jednak na światło dzienne wyszły nowe fakty dotyczące stanu zdrowia boskiego Diego. Legenda była bowiem o krok od śmierci.

Maradona trafił do szpitala na początku listopada 2020 roku. Główną przyczyną wizyty Argentyńczyka w placówce medycznej był upadek ikony, do którego doszło w jego domu. Lekarz Maradony poinformował wtedy opinię publiczną, że wydarzyło się to przede wszystkim przez lekki nasenne, które zażywa boski Diego. Po przeprowadzeniu badań w szpitalu okazało się, że niezbędna będzie jednak operacja, ponieważ Maradona ma krwiaka w pobliżu mózgu, którego trzeba usunąć. Zabieg na szczęście się udał, a legenda piłki mogła dochodzić do siebie w placówce medycznej. Jak twierdzi jednak prawnik Maradony, były zawodnik i trener mógł jednak zginąć. - Moim zdaniem fakt, że krwiak został wyryty w porę to prawdziwy cud. Diego mógł przypłacić to życiem - powiedział Matias Morla.

NIEZWYKŁY prezent dla gwiazdora UFC. W ten sposób uczczono pamięć o jego zmarłym ojcu

Po ośmiu dniach pobytu w szpitalu, 12 listopada Maradona mógł w końcu wrócić do swojego domu. Karetka pogotowia przewiozła ikonę futbolu do jego posiadłości w Tigre, która znajduje się niedaleko domów jego córek. W dużej mierze to one będą teraz opiekować się gwiazdorem. 

Mistrz przeszedł wielką METAMORFOZĘ. Rzucił żonę i zrobił TO ze swoim ciałem

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze