Marina Łuczenko ocieka SEKSEM! Nowy teledysk narzeczonej Szczęsnego [WIDEO + ZDJĘCIA]

2016-04-22 9:32 materiały prasowe

Marina Łuczenko była ostatnio głównie kojarzona z tym, że jest narzeczoną Wojciecha Szczęsnego. Wokalistka, po uporaniu się z problemami zdrowotnymi, wróciła jednak do śpiewania i nagrała nowy, odważny teledysk! W klipie nie ukrywa seksapilu i raczy widzów swoimi wdziękami. Zobacz WIDEO do piosenki "On My Way" i fotki z planu zdjęciowego.

Utwór “On My Way” został stworzony w Wielkiej Brytanii przez MaRinę oraz producenta Pete Boxsta i piosenkarza oraz kompozytora Arrowa Benjamina. Teledysk został wyreżyserowany przez Sashę Samsonovą w Kalifornii, USA. “On My Way” jest pierwszym singlem MaRiny, po debiucie jej albumu w 2011 roku. Czemu tak długo kazała czekać fanom?

"On My Way to moja pierwsza piosenka nagrana z Petem i Arrowem w londyńskim studio. W 2011 roku, po zakończeniu trasy koncertowej promującej mój debiutancki album, byłam zmuszona zawiesić swoją karierę artystyczną, gdyż na strunie głosowej zdiagnozowano u mnie polipa. W trakcie terapii i po konsultacji u najlepszych specjalistów na świecie, stało się jasne, że muszę poddać się operacji. Po niej zaczęłam odzyskiwać głos i rozpoczęłam pracę nad nowymi piosenkami" - wyjaśniła MaRina.

Trzeba przyznać, że wróciła w odważnym stylu. Ciekawe, co na to jej narzeczony Wojciech Szczęsny :)

Najnowsze