Mario Balotelli znów rozrabia! Zwyzywał kolegów z drużyny [WIDEO]

2017-10-02 19:06

Mario Balotelli to niesamowicie krewki piłkarz. Gdyby nie jego charakter osiągnąłby w piłce o wiele więcej. Włoch występuje obecnie w barwach Niceii, która w zeszłym sezonie była prawdziwą rewelacją Ligue 1. Przez dłuższy czas nie było słychać o kolejnych ekscesach zawodnika z półwyspu Apenińskiego. O swoim ciężkim charakterze przypomniał jednak w przerwie niedzielnego spotkania.

Nicea w ramach ósmej kolejki ligi francuskiej podejmowała u siebie Olimpique Marsylię. Mecz dla gospodarzy ułożył się znakomicie. Już po pierwszych piętnastu minutach prowadzili 2:0, a jedną z bramek zdobył właśnie Mario Balotelii. Radość podopiecznych trenera Luciena Favre'a nie trwała jednak długo. Jeszcze w pierwszej części gry goście wyszli na prowadzenie.

Ta sytuacja rozwścieczyła Włocha, który zdenerwowany schodząc do szatni uderzył w "ściankę" ze sponsorami, na tle której przeprowadzane są wywiady. Ponadto krzyczał z prawdziwą złością "Trzy bramki w dziesięć minut! Trzy bramki w dziesięć minut!". A następnie w kierunku jednego z piłkarzy Niceii Balotelli wykrzyczał "pie**** się!". Emocje Włocha poszły na marne, ponieważ jego zespół w drugiej połowie stracił jeszcze jedną bramkę i w końcowym rezultacie przegrał 2:4.

Zobacz: Mario Balotelli znowu przesadził. Urządził sobie wyścig na autostradzie?!

Przeczytaj: Agent dosadnie o swoim piłkarzu: Balotelli? Chciałbym obciąć mu język

Sprawdź: Mario Balotelli znów na ustach całego świata! Czy rasizm jest we Francji legalny?