Mistrz świata ODGRYZŁ głowę żywemu kogutowi. BARDZO DRASTYCZNE WIDEO

2019-08-14 15:41 FAN
Bixente Larralde
Autor: Twitter Bixente Larralde

Internet pozwala dziś ludziom na niemal wszystko. Niestety, bardzo często jest wykorzystywany do zdobycia kilku sekund sławy przez głupie lub po prostu prostackie zachowania. Granice absurdu przekraczane są z tygodnia na tydzień, ale tego, co zrobił Bixente Larralde nie da się opisać... 22-letni sportowiec z uśmiechem na ustach ODGRYZŁ głowę żywemu kogutowi.

Bixente Larralde jest mistrzem świata w pelotę - odmianę tenisa polegającą na odbijanie piłeczki od ściany. 22-latek wywołał wielki skandal, gdy postanowił... odgryźć głowę żywemu kogutowi. Zrobił to z uśmiechem na ustach. Co gorsza, żaden ze znajomych nie próbował nawet powstrzymać Francuza przed tym makabrycznym zachowaniem. Ba, wideo pojawiło się w sieci... Fundacja Brigitte Bardot rozważa złożenie zawiadomienia w tej sprawie, a pod petycją w Internecie o zwolnienie go skierowaną do federacji baskijskiej peloty podpisało się już ponad dziesięć tysięcy osób. Jedno jest pewne - sprawa nie zostanie wyciszona, a mistrza świata powinna czekać surowa kara.

- To głęboko szokujące, niepokojące i bardzo bolesne wideo prawdopodobnie pokazuje mężczyznę odgryzającego głowę żywemu kogutowi. Jeśli ten film rzeczywiście to ukazuje, ból i cierpienie wyrządzone ptakowi były niewyobrażalne - cytuje "The Sun" rzecznika fundacji Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals, organizacji zwalczającej przemoc wobec zwierząt.

UWAGA! Wideo zawiera bardzo drastyczne treści!

Najnowsze